Zapowiedź meczu Unia – Roztocze

W niedzielę 17 maja o godz. 16:00 w ramach XXIV kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej Unia Hrubieszów zmierzy się z Roztoczem Szczebrzeszyn. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Swacha, Adamczuk, Kostrubała.

Reklamy

 

Roztocze Szczebrzeszyn po rozegranych 23 kolejkach zajmuje szóste miejsce w tabeli zamojskiej okręgówki, z dorobkiem 38 punktów. Roztocze do Hrubieszowa przyjedzie z jasno określonym celem, jakim jest zwycięstwo. Zespół ze Szczebrzeszyna po dwóch porażkach z rzędu będzie chciał właśnie w Hrubieszowie odwrócić dla siebie niekorzystną kartę. Roztocze to zespół, który kadrowo prezentuje się bardzo przyzwoicie, a to wszystko przekłada się oczywiście na jakość gry.  To właśnie w Roztoczu gra obecnie jeden z najskuteczniejszych strzelców w lidze Przemysław Gałka. Napastnik gości ma już na swoim koncie 19 goli i obrońcy Unii będą musieli zwrócić baczną uwagę właśnie na tego zawodnika.

Unia Hrubieszów staje przed kolejnym trudnym zadaniem. Kolejny przeciwnik, który wymagać będzie od naszych zawodników szczególnej mobilizacji oraz koncentracji. To mecz, w którym trzeba będzie walczyć będąc w pełni zaangażowanym od pierwszych do ostatnich minut meczu. W niedzielnym meczu drużyna Unii Hrubieszów będzie chciała pokazać swój charakter i to, że jako jedna wielka rodzina jest wstanie realizować cele, jakie przed nimi postawiono na początku sezonu.  Cel na to spotkanie jest jeden i dobrze wszystkim znany. Unia Hrubieszów – tylko zwycięstwo.

Reklamyjózek