Zapowiedź meczu Unia – Sokół

W niedzielę 31 maja o godz. 16:00 w ramach XXVI kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej Unia Hrubieszów zmierzy się z Sokołem Zwierzyniec. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Kostrubała, Swacha, Nizioł.

Reklamy

 

Sokół Zwierzyniec jak do tej pory zgromadził na swoim koncie 35 punktów, co daje 10 lokatę w tabeli zamojskiej okręgówki. Do Hrubieszowa drużyna ze Zwierzyńca przyjdzie z zamiarem odwrócenia nie korzystnej dla siebie karty. Sokół, bowiem od czterech kolejek nie zaznał smaku zwycięstwa i grając z Unią powalczy o przełamanie.

Zawodnicy Sokoła wiedzą już, że spadek im nie grozi, dlatego też można wnioskować, że w Hrubieszowie zagrają otwarty oraz ofensywny futbol. Sokół po prostu niema już nic do stracenia, a jeśli chce dokonać przełamania i wygrać w Hrubieszowie to będzie musiał nie tylko bronić się w obronie, ale również atakować.  


Unia Hrubieszów grając przed własną publicznością oczywiście będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony. Z jak najlepszej strony będą chcieli też pokazać się młodzi zawodnicy, którzy zapewne w tym spotkaniu dostaną szansę gry od trenera Marcina Nowaka. Niezależnie, w jakim jutro wyjściowym składzie wybiegnie na boisko Unia, to zespół będzie musiał pokazać odpowiednią koncentrację oraz walkę przez pełne dziewięćdziesiąt minut.

Ważne również będzie realizowanie założeń taktycznych nakreślonych na przedmeczowej odprawie. Tylko konsekwentna gra oraz dyscyplina taktyczna może przynieść realizację podstawowego celu.  Cel na to spotkanie jest jeden i dobrze wszystkim znany. Unia Hrubieszów – tylko zwycięstwo.józek