Zapowiedź meczu Unia – Włodawianka

W niedzielę 23 sierpnia o godz. 17:00 na stadionie HOSiR w ramach III kolejki IV ligi Unia Hrubieszów zmierzy się z Włodawianką Włodawa. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Piotr Kasperski, Paweł Jurek, Jakub Komendarski.

Reklamy

 

Włodawianka Włodawa bardzo udanie rozpoczęła obecne rozgrywki ligowe, gdzie grając w pierwszych dwóch kolejkach na swoim stadionie najpierw pokonała 3:1 Orlęta Łuków, a następnie zremisowała 1:1 z rezerwami Górnika Łęczna. Teraz Włodawiankę czeka pierwszy mecz wyjazdowy, w którym będzie chciała wywalczyć komplet punktów.

Drużyna gości ma jasny sprecyzowany plan na to spotkanie i dzięki doświadczeniu i ograniu na IV ligowym froncie zamierza zrealizować swój cel. Włodawianka w dwóch dotychczas rozegranych spotkaniach pokazała się z bardzo dobrej strony potwierdzając przy tym, że jest bardzo dobrze przygotowana do sezonu pod względem fizycznym.

Unia Hrubieszów będąc w roli beniaminka musi być przygotowana na bardzo ciężki mecz, w którym na przeciw siebie będzie miała wymagającego rywala. Oczywiście podopieczni Marcina Nowaka będą chcieli wywalczyć pierwsze trzy punkty w tym sezonie. Muszą jednak zdawać sobie sprawę z faktu, że aby zrealizować założony cel, nie można w starciu z doświadczonym rywalem pozwolić sobie na jakikolwiek błąd.

Dodatkowo ważne znaczenie będzie miała skuteczność. W takich spotkaniach o końcowym wyniku może zadecydować jedna akcja. Właśnie taką wypracowaną akcję trzeba będzie umiejętne i skutecznie wykończyć.  Jednego można być pewnym. Unia Hrubieszów będzie walczyć o zwycięstwo.

Wynik niedzielnego spotkania jak zawsze możecie śledzić na naszym koncie twitterowym @UH1945 oraz na portalu www.lubsport.pl.józek