Zapowiedź meczu Victoria Łukowa/Chmielek – Unia Hrubieszów

W niedzielę 27 października w ramach XIII kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej Unia Hrubieszów zmierzy się na wyjeździe z Victorią Łukowa/Chmielek. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Kluk, Jarzyna, Adamczuk. Początek spotkania godz. 14:00.

Reklamy

Unia Hrubieszów wraca na boisko, po dwutygodniowej przerwie, kiedy to Olimpia Miączyn nie przystąpiła do meczu z powodu problemów kadrowych. ZOZPN ukarał drużynę z Miączyna walkowerem, co oznacza również, iż na konto Unii Hrubieszów zostały dopisane trzy punkty.  Teraz zespół Marcina Nowaka, który od ośmiu kolejek jest zespołem niepokonanym zmierzy się z Victorią Łukowa/Chmielek.  

Jest to przeciwnik bardzo niewygodny, który grając na swoim terenie zawsze sprawiał spore kłopoty naszej drużynie.  Jeśli jednak chce się zachować dystans punktowy do zespołów z wyższych lokat trzeba w Łukowej wygrać. Będzie bardzo trudno o zwycięstwo, ale to nie oznacza ze jest to niemożliwe. Unia jak pokazują ostatnie wyniki jest wstanie wrócić do Hrubieszowa z kompletem punktów.  Trzeba jednak będzie zostawić na boisku w Łukowej spora zdrowia, trzeba będzie walczyć ze wszystkich sił będąc skoncentrowanym od pierwszych do ostatnich minut meczu.

Victoria Łukowa/ Chmielek po dwunastu rozegranych kolejkach zgromadziła 22 punkty, co daje jej szóstą lokatę w tabeli. Victoria jak do tej pory siedmiokrotnie wygrywała, cztery razy z boiska schodziła pokonana i raz zremisowała.  Grając przed własną publicznością gospodarze będą chcieli oczywiście wygrać. Victoria w obecnych rozgrywkach prezentuje się bardzo solidnie, a o jej silne przekonała się… Olimpia Miączyn, która przegrała aż 8:1.  Warto dodać, że zespół z Łukowa wygrywał również z Huczwą Tyszowce oraz Koroną Łaszczów. To pokazuje, że Victorii lekceważyć nie można, że zespół ten potrafi grać skuteczną piłkę i zwłaszcza grając u siebie jest bardzo groźnym i niewygodnym przeciwnikiem. 


Józek