Zapowiedź meczu Victoria – Unia

W sobotę 7 maja o godz. 17:00 w ramach XXV kolejki IV ligi lubelskiej Unia Hrubieszów zmierzy się na wyjeździe z Victorią Żmudź. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Wórbel. Wróbel A., Korszeń.

Reklamy

 

Victoria Żmudź zajmuje obecnie 8 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 32 punktów.  Śmiało można powiedzieć, że Victoria gra znacznie lepszą piłkę niże miało to miejsce jesienią. Duży wpływ na wyniki tej drużyny mają poczynione zimą wzmocnienia. O sile drużyny ze Żmudzi stanowią przede wszystkim Mateusz Tywoniuk, Robert Wagner oraz Ihor Paskiv. Na tych zawodników szczególna uwagę będą musieli skupić nasi zawodnicy. Victoria to silna drużyna, zwłaszcza, kiedy gra na swoim boisku. Dodatkowo Victoria będzie chciała się zrewanżować za porażkę z jesienni, kiedy to w Hrubieszowie przegrała 1:0.

Unia Hrubieszów stanie przed kolejnym ciężkim spotkaniem i tak już będzie do ostatniej ligowej kolejki. Przede wszystkim należy zapomnieć o porażce z wiceliderem i wyciągnąć odpowiednie wioski. Trzeba też przygotować się na spotkanie, w którym trzeba będzie walczyć na dość małym i specyficznym boisku. W sobotnim meczu będzie liczyła się już nie tylko walka, ale też szybkość w rozgrywaniu akcji oraz odpowiednie przesuwanie strefą.  Dlatego też dużą rolę odegra przygotowanie taktyczne oraz oczywiście realizacja przedmeczowych założeń, nakreślonych przez trenera Marcina Nowaka. Unia Hrubieszów musi być przygotowana na to, że gospodarze postawią trudne warunki, którym trzeba będzie się skutecznie przeciwstawić.

Reklamy

Wynik meczu Victoria – Unia będzie można śledzić na naszym twitterze @UH1945 oraz na stronie www.lubsport.pl.józek