Zapowiedź meczu Włodawianka – Unia

W niedzielę 7 maja o godz. 16:00 w ramach 27.kolejki IV ligi lubelskiej, Unia Hrubieszów zmierzy się na wyjeździe z Włodawianką Włodawa. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Karol Walczuk – Wałczuk, Maciej Łasocha, Wojciech Gardys.

Reklamy

 

Włodawianka Włodawa obecnie zajmuje ósme miejsce w ligowej tabeli z drobiem 35 punktów. Zespół z Włodawy jak dotychczas wygrywał jedenaście razy, dwa spotka remisował oraz trzynaście razy schodził z boiska pokonany. Włodawianka w ostatniej rozegranej kolejce pokonała na wyjeździe 0:1 Victorię Żmudź. Grają na swoim stadionie Włodawianka zechce kontynuować serię zwycięstw i wygrać z Unią Hrubieszów.

Unia Hrubieszów musi szybko się pozbierać po ostatniej środowej porażce na swoim terenie. Miejmy nadzieję, że nasz zespół wyciągnął stosowne wnioski z meczu z POM-Iskra Piotrowice i teraz grając ze znacznie wymagającym przeciwnikiem stanie na wysokości zadania. Unia Hrubieszów walczy o utrzymanie w lidze i tylko zwycięstwo w niedzielnym meczu przedłuża szanse zrealizowania podstawowego celu.


józek