Zapowiedź X kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej

Wszystko wskazuje na to, że X kolejka Zamojskiej Klasy Okręgowej odbędzie się w całości i zgodnie z planem, bowiem żadne spotkanie nie jest zagrożone odwołaniem. Drużyny z Hrubieszowszczyzny zagrają na wyjeździe – Unia z Turem Turobin, a Kryształ z Victorią Łukowa/Chmielek.

Reklamy

b>Tur Turobin – Unia Hrubieszów godz. 14:00. Sędziują: Kapitan, Winiarski, Sadowski.

I Tur i Unia wyraźnie w tym sezonie zawodzą. Mało tego, gospodarze od sześciu spotkań nie potrafią wygrać, ani nawet ugrać chociażby jednego punktu. W hrubieszowskim obozie również nie jest kolorowo. Obie drużyny potrzebują przełamania. Zwycięstwa, które da początkowy impuls do lepszej gry w kolejnych spotkaniach. Tyle, że ostatnio jakoś wszyscy, jak mają się przełamać, to właśnie na zespole z Hrubieszowa. Unia w niedzielę będzie chciała udowodnić, że dostarczycielem punktów nie zamierza być.

Victoria Łukowa/Chmielek – Kryształ Werbkowice godz. 15:00. Sędziują: Kapłon, Kudela, Pociennik.

Kryształ Werbkowice wydaje się być w lepszej formie, niż drużyna z Łukowej. Tylko trzeba wziąć pod uwagę, że to Victoria jest gospodarzem tego spotkania, w związku z czym postara się znaleźć skuteczny sposób na pokonanie Kryształu. Drużyna z Werbkowic zainteresowana jest tylko trzema punktami, a to zapowiada przy bojowym nastawieniu gospodarzy, bardzo atrakcyjne spotkanie.

Więcej na www.uniahrubiezow.pl…

Zapowiedź X kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej »

***

Opracował: Józek