26 września 2023

Zapraszamy do udziału w Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Werbkowice

W niedzielę 17 grudnia 2017 w hali sportowej w Werbkowicach, zostanie rozegrany Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Werbkowice.

Reklamy

 

Początek zawodów o godzinie 11.00. Wpisowe – 150 zł.

Dochód z turnieju przeznaczony będzie na rehabilitację dla 10-letniego Sebastiana Bednarza z Werbkowic, który w kwietniu b.r. zachorował na Zespół Guillaina-Barrégo.

Reklamy

Sebastian dotychczas niestety jeździ na wózku i cały czas jest rehabilitowany. Wcześniej w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Alojzowie, a w chwili obecnej 3 razy w tygodniu w Krok za Krokiem w Zamościu.

Po tej chorobie bardzo długo powraca się do pełnosprawności. Sebastian na razie nie chodzi, nie staje na nogach i nie ma władzy w dłoniach.

Reklamy

Cały czas leczony jest endokrynologicznie, nefrologicznie i laryngologicznie, w zatoce klinowej w głowie cały czas utrzymuje się stan zapalny i jak tylko jego stan się polepszy, to lekarze mówią, że prawdopodobnie będzie operowany.

Cały czas też bierze przeciwzakrzepowe bolące zastrzyki w brzuch.

Bardzo serdecznie zapraszamy drużyny do wzięcia udziału w turnieju, przyjmujemy zgłoszenia pod numerem 884 818 181 lub 601 341 445.

Zapraszamy też drużyny które grają tylko sercem.

 

Danuta Muzyczka