Zapraszamy do udziału w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej – Gramy Dla Zuzi

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w „Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej – Gramy Dla Zuzi”, którego celem jest zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację rocznej Zuzi Urbaniak z Hrubieszowa. Turniej odbędzie się 9 września.

Reklamy

 

Dziewczynka urodziła się w 33. tygodniu ciąży (ważyła 1510 g, dostała 4 punkty w 10-stopniowej skali Apgar). Cierpi na mózgowe porażenie dziecięce, ma poważne problemy ze wzrokiem. Wymaga stałej rehabilitacji, która – w jej wieku – daje niewyobrażalne efekty, ale jest bardzo kosztowna.

Akcja charytatywna odbędzie się w niedzielę 9 września 2018 r. o godzinie 14.00 na płycie głównej Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji pod patronatem Burmistrza Miasta Tomasza Zająca. Podzielona będzie na trzy części: kulturalną, muzyczną oraz sportową (m. in. wyścig kolarski, turniej piłki nożnej).

Organizatorami turnieju są: Drużyna Raiders Hrubieszów, Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Komitet Pomocy, Burmistrz Miasta Tomasz Zając.

Patronat Medialny: Kronika Tygodnia, LubieHrubie.pl, Tygodnik Zamojski.

Kontakt z organizatorami turnieju: Paweł Jarmoluk (tel. 884-81-81-81)

 

 

REGULAMIN

 

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej

„Gramy Dla Zuzi”

 

 

Termin rozpoczęcia: Niedziela 09.09.2018r. Godzina: 14.00.

 

Miejsce: Boisko Sportowe HOSiR (płyta główna).

 

Organizator:

Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji,

Drużyna Raiders Hrubieszów,

Komitet Pomocy,

Burmistrz Miasta Tomasz Zając.

 

Cel: Charytatywny turniej piłkarski połączony ze zbiórką pieniędzy, które zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację rocznej Zuzi Urbaniak z Hrubieszowa. Jednocześnie popularyzację amatorskiego uprawiania piłki nożnej oraz promowanie zdrowego stylu życia, krzewienia kultury fizycznej, zdrowej rywalizacji i hartu ducha.

 

Uczestnicy: Do turnieju dopuszczone zostaną drużyny, które w terminie do 08.09.2018 r. potwierdzą telefonicznie swój udział pod numerem tel.884-81-81-81 Paweł Jarmoluk lub e-mail: raiders.hrubieszow@gmail.com

 

Ubiory zawodników: Wszystkie drużyny obowiązują jednolite stroje sportowe oraz obuwie przeznaczone do gry na boisku trawiastym.

 

System gry: Mecze rozgrywane będą na dwóch boiskach trawiastych o wymiarach 25×42 m. Bramki 2×5 m. Drużyna występuje na boisku w 6 osobowym składzie (bramkarz+5). Drużynę obowiązywać będzie czytelna, imienna lista zgłoszeń oraz nazwa zespołu. Przy udziale (6-7) drużyn gramy każdy z każdym w jednej grupie. Przy (8-10) zespołach podział na 2 grupy (A,B) (losowanie odbędzie się przed turniejem) w grupach każdy z każdym. Awans do półfinału zapewniają sobie dwie najlepsze drużyny z grup A i B.

 

O kolejności w grupie decydować będą:

– większa ilość punktów,

– korzystniejszy bilans bezpośrednich spotkań w przypadku gdy jednakową ilość punktów zdobędzie więcej niż dwa zespoły,

– większa ilość zdobytych bramek,

– przy 2 zespołach bilans bezpośredniego spotkania,

– większa różnica bramek,

– losowanie.

 

Czas gry: Uzależniony będzie od ilości zgłoszonych drużyn do rywalizacji i zostanie podany podczas losowania grup.

 

Protesty: Wszystkie uwagi bądź protesty drużyna składa do sędziego prowadzącego spotkanie. Zawody prowadzić będą sędziowie z Kolegium Sędziowskiego OZPN w Zamościu.

 

Nagrody: Każdy zespół otrzyma dyplom z podziękowaniem za udział w turnieju. Trzy najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary ufundowane przez Burmistrza Miasta Tomasza Zająca.

 

Postanowienia końcowe: Wpisowe od drużyny – minimum 150 zł,

Drużyny ubezpieczają się we własnym zakresie.

Organizator nie bierze odpowiedzialności za cenne rzeczy pozostawione w szatni.

Za szkody powstałe w szatni odpowiada drużyna.

 

Obowiązują przepisy gry PZPN.

 

Dla wszystkich uczestników turnieju przewidziane są ciepłe posiłki w postaci bigosu, grochówki, grilla oraz woda mineralna.

 

W chwili obecnej duże zainteresowanie turniejem wyraziły już drużyny:

Raiders Hrubieszów, 

Jednostka Wojskowa 4055 Hrubieszów, 

Jednostka Wojskowa 1230 Chełm, 

AD Chełm,

Black Team Werbkowice,

GKS Andoria Mircze,

Komenda Powiatowa Policji Hrubieszów,

Zakład Karny Hrubieszów,

Renesans Zamość,

Rozpacz Kalinowice.

 

źródło, grafika Raiders Hrubieszów