Zapraszamy do udziału w turnieju piłki nożnej

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Zespołu Szkół Nr 3 W Hrubieszowie „DLA SZKOŁY” zaprasza do udziału w I turnieju piłki nożnej w ramach cyklu turniejów dla dzieci, młodzieży i dorosłych „Pływam gram i o zdrowie dbam – edycja II”.

Reklamy

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Zespołu Szkół Nr 3 W Hrubieszowie „DLA SZKOŁY” 22 – 500 Hrubieszów ul. Żeromskiego 11 Tel., Fax. 0 84 696 2524 tel. kom. 511 271 552 e-mail: dlaszkolyhrub@o2.pl

Zaprasza do udziału w I Turnieju piłki nożnej w ramach cyklu turniejów dla dzieci, młodzieży i dorosłych „Pływam gram i o zdrowie dbam – edycja II”

Termin turnieju: 22 kwietnia 2021 r.

Miejsce rozegrania turnieju: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie ul. Zamojska 17. Rozpoczęcie rozgrywek o godzinie 930 (niedziela).

Forma zgłoszenia: zgłoszenie pisemne z listą zawodników i nazwą drużyny na e-mail dlaszkolyhrub@o2.pl w nieprzekraczalnym terminie 21 kwietnia godz. 2030 (sobota).

Warunki uczestnictwa:

W zawodach uczestniczyć mogą osoby urodzone w roku 1991 – 1997 legitymujący się aktualnym dokumentem, jednoznacznie potwierdzającym tożsamość. Wpisowe na turniej 35 zł. Dotyczy wszystkich zgłaszających się zespołów.

Regulamin:

Turniej rozpocznie się o godzinie 930, przedstawieniem wylosowanych wcześniej grup. W zależności od ilości zgłoszonych zespołów drużyny zostaną podzielone na dwie, trzy lub cztery grupy gdzie rozegrają miedzy sobą mecze systemem „każdy z każdym”. Następnie rozegrane zostaną mecze o miejsca lub w nowych grupach o miejsca (uzależnione od ilości drużyn biorących udział w turnieju).

Czas gry 2 x 8 min. lub 8 – 15 min bez przerwy i zmiany bramek (w zależności od ilości zgłoszonych drużyn). Drużyna składa się co najmniej z 6 zawodników. Ilość zawodników na boisku 6 (5 + bramkarz).  Zmiany hokejowe w momencie posiadania piłki przez zespół.  O wykroczeniach w grze decyduje sędzia (za brutalną grę lub niesportowe zachowanie – kary 2 minutowe). Obowiązuje czyste zmienione obuwie sportowe.  Bramki 2×5 m.

Punktacja: za zwycięstwo zespół otrzymuje 3 pkt, – za remis 1 pkt, przegrana – 0 pkt.

O końcowej klasyfikacji decyduje:

Większa liczba zdobytych punktów.Wynik bezpośredniego spotkania pomiędzy zainteresowanymi zespołami. Korzystniejsza liczba bramek.Większa liczba zdobytych bramek.Losowanie

Nagrody: wszystkie zespoły otrzymują pamiątkowe Dyplomy. Pierwsze trzy zespoły w otrzymają piłki. Ponadto najlepsi zawodnicy (bramkarz, strzelec, zawodnik ) otrzymują dyplomy .

Organizator:

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Zespołu Szkół nr 3 w Hrubieszowie „Dla Szkoły”

Projekt współfinansowany przez Miasto Hrubieszów.

Projekt współfinansowany przez MSiT