Zapraszamy do udziału w XVII Grand Prix w tenisie stołowym

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” i Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie zapraszają do uczestnictwa w XVI Grand Prix w tenisie stołowym, który odbędzie się w niedzielę 21 października 2012 r. w sali sportowej ZSM nr Nr 3. Początek turnieju o godz. 11:00.

Reklamy

XVI GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM                                                   

Organizatorzy:

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” Hrubieszów oraz Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie

Termin:

Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym to cykl dziewięciu imprez (ośmiu eliminacyjnych turniejów rankingowych + turniej finałowy). Zawody są rozgrywane od września 2012 r. do maja 2013 r. z częstotliwością jednego turnieju na miesiąc.

Kolejny turniej nowego sezonu odbędzie się w niedzielę 21 pażdziernika 2012 r., początek gier o godz. 11.00 (losowanie godz. 10.45)

 

Cel:

Popularyzacja tenisa stołowego oraz integracja środowiska tenisa stołowego.

 

Uczestnictwo:

Grand Prix w sezonie 2012/2013 rozgrywany jest w jednej kategorii otwartej – open (dla wszystkich uczestników bez względu na wiek).

 

Miejsce:

Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie ul. Zamojska 16

 

System rozgrywek:

Zawody będą rozgrywane systemem pucharowym. W każdym turnieju gramy o wszystkie miejsca (każdy zawodnik rozegra minimum cztery gry). Rozstawianie zawodników w turniejach według zdobytych punktów rankingowych (w pierwszym turnieju obowiązuje ranking z poprzedniego sezonu).

Punktacja turniejów rankingowych:
M-ce – Punkty:
1.  – 100
2.  – 90
3.  – 80
4.  – 70
5.  – 65
6.  – 60
7.  – 55
8.  – 50
9.  – 48
10.- 46
itd do miejsca 50 > 1

Punkty zdobyte w turnieju finałowym mnoży się x 2.

W turnieju finałowym mogą wziąć udział zawodnicy, którzy wystąpili w turniejach rankingowych (przewidziane są tak zwane dzikie karty, czyli zawodnicy zaproszeni przez organizatorów, nie będą oni brani pod uwagę w końcowej klasyfikacji).

Do klasyfikacji generalnej zaliczane są punkty, z jakimi zawodnicy przystąpią do turnieju finałowego + punkty z turnieju finałowego.

W przypadku takiej samej ilości punktów w klasyfikacji, liczy się suma wyższych miejsc we wcześniejszych turniejach.

W przypadku, gdy dwóch, bądź więcej zawodników po turnieju finałowym sklasyfikowanych będzie z taką samą ilością punktów, o kolejności końcowej decyduje pozycja w turnieju finałowym.

 

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmowane są w miejscu rozgrywek, na godzinę przed turniejem. Zgłoszenia przyjmowane będą również  pod adresem mailowym: krawczukz@o2.pl  lub telefonem 695 731 658.

 

Sprzęt:

Turnieje rozgrywane będą na 10 stołach. Obowiązuje strój sportowy.

 

Nagrody:

Organizatorzy przewidują puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników końcowej klasyfikacji. Pula nagród zostanie określona oficjalnie przed turniejem finałowym (uzależniona od pozyskania środków finansowych od sponsorów). Poszukujemy sponsorów, którzy ufundują nagrody na poszczególne  turnieje.

 

Wpisowe:

Wpisowe do każdego turnieju wynosi 5 zł. od osoby dorosłej, 3 zł. uczniowie szkół średnich oraz 2 zł. pozostali.

 

Partner medialny:

Portal LubieHrubie – www.lubiehrubie.pl

 

PREZES UKS „OGÓLNIAK”

Krawczuk Zbigniew

 

 

RANKING   XVI GRAND PRIX  HRUBIESZOWA – TENIS STOŁOWY

SEZON 2012-2013


L.p

NAZWISKO         IMIĘ

PUNKTY

1

JARZYŃSKI  MAREK

100

2

GILEWSKI  KRZYSZTOF

90

3

KOWALCZUK PATRYK

80

4

BEDNARZ PATRYK

70

5

DĄBROWSKI  DAMIAN

65

6

KOMOROWSKI DAMIAN

60

7

KOWALCZUK ŁUKASZ

55

8

KARPIUK KAMIL

50

9

SŁUPSKI  TOMASZ

48

10

RÓŻYCKI MATEUSZ

46

11

SKRZYŃSKI BARTŁOMIEJ

45

12

ESING  ERNEST

44

13

KROPOP DAWID

43

14

KLUCZEK PAWEŁ

42

15

KORONOWICZ  ZBIGNIEW

41

16

ŁĘCZYCKI  ANDRZEJ

40

17

PACHLA ANDRZEJ

39

18

NIEDZWIEDZ  BARTŁOMIEJ

38

19

KUTERA SZYMON

37

20

MAZUREK DARIUSZ

36

21

HERBIN DANIEL

35

22

GAŁAN  ŁUKASZ

34

23

KRAWCZUK ZBIGNIEW

33

24

CIESIELCZUK MIROSŁAW

32

25

ŁUBKOWSKI  ZBIGNIEW

31

26

GIERSZON KAMIL

30

27

NIEDZWIEDZ  BOGUSŁAW

29

28

BIEŃKO  MAREK 

28

29

CAPIUK PAWEŁ

27

30

TUREK KAMIL

26

31

OLIWIAK BEATA

25

32

SKOTNICKI MATEUSZ

24

33

GOCH DOMINIK

23

34

LEMIŃSKA PAULINA

22

35

TUREK PAWEŁ

21

36

KOWALCZUK WERONIKA

20

37

GZIK PAWEŁ

19

38

HORNIAK KRZYSZTOF

18

39

MAZUREK  SZYMON

17

40

JASINA PAULA

16

41

SKIBA ŁUKASZ

15

42

JASKORSKI KAROL

14

43

ŁUKASZCZYK JAKUB

13

44

KOZDRÓJ  KAMIL

12

45

SYTY  SŁAWOMIR

11

46

KRUPIŃSKI ADAM

10

47

WYSKIEL PATRYK

9

48

KUTERA  MAGDALENA

8

49

SOŁODUCHA GRZEGORZ

6

50

ZAREK WERONIKA

6

51

DORMAN DANIEL

3

52

BANASZEK  ANDRZEJ

3

53

CHĘTNIK MICHAŁ

3

54

ZAROFFE MICHAŁ

3

55

ADAMOWICZ DAWID

1

56

GRENIUK ADRIAN

1

57

GRENIUK KRYSTIAN

1

58

CAPIUK PIOTR

1

59

CIESIELCZUK OLIWIA

1

60

KUROWSKI TOMASZ

1

61

SALOMON DAWID

1

62

SZELEPAJŁO  KAMIL

1

63

KOWALSKI MARCIN

1

64

KURZEPA ARKADIUSZ

1

65

KUSZTYKIEWICZ PAULINA

1

66

CZERWIENIEC KAROLINA

1

67

MAZUR MONIKA

1

68

OLSZOWY ANNA

1

69

CZARNOTA  ŁUKASZ

1

70

BAJURKA SZYMNON

1

71

SKRZYŃSKI GRZEGORZ

1

72

KOŁODZIEJEK  DARIUSZ

1

73

LIGOCKI KAMIL

1