Zapraszamy do udziału w XVIII Grand Prix w tenisie stołowym

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” i Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie zapraszają do uczestnictwa w XVI Grand Prix w tenisie stołowym, który odbędzie się w niedzielę 25 listopada 2012 r. w sali sportowej ZSM nr Nr 3. Początek turnieju o godz. 11:00.

Reklamy

Pierwsza dziesiątka rankingu GP:
1. Gilewski Krzysztof – Kol.Sitno 190 pkt.
2. Jarzyński Marek – Hrubieszów 148 pkt.
3. Dąbrowski Damian – Podhorce 145 pkt.
4. Kowalczuk Patryk – Gozdów 140 pkt.
5. Słupski Tomasz – Podhorce 138 pkt.
6. Bednarz Patryk – Werbkowice 120 pkt.
7. Esing Ernest – Gozdów 114 pkt.
8. Kowalczuk Łukasz – Gozdów 110 pkt.
9. Łubkowski Zbigniew – Hrubieszów 96 pkt.
10. Karpiuk Kamil – Gozdów 96 pkt.

 

XVI GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM                                                   

Organizatorzy:

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” Hrubieszów oraz Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie

Termin:

Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym to cykl dziewięciu imprez (ośmiu eliminacyjnych turniejów rankingowych + turniej finałowy). Zawody są rozgrywane od września 2012 r. do maja 2013 r. z częstotliwością jednego turnieju na miesiąc.

Kolejny turniej nowego sezonu odbędzie się w niedzielę 25 listopada 2012 r., początek gier o godz. 11.00 (losowanie godz. 10.45).

 

Cel:

Popularyzacja tenisa stołowego oraz integracja środowiska tenisa stołowego.

 

Uczestnictwo:

Grand Prix w sezonie 2012/2013 rozgrywany jest w jednej kategorii otwartej – open (dla wszystkich uczestników bez względu na wiek).

 

Miejsce:

Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie ul. Zamojska 16

 

System rozgrywek:

Zawody będą rozgrywane systemem pucharowym. W każdym turnieju gramy o wszystkie miejsca (każdy zawodnik rozegra minimum cztery gry). Rozstawianie zawodników w turniejach według zdobytych punktów rankingowych (w pierwszym turnieju obowiązuje ranking z poprzedniego sezonu).

Punktacja turniejów rankingowych:
M-ce – Punkty:
1.  – 100
2.  – 90
3.  – 80
4.  – 70
5.  – 65
6.  – 60
7.  – 55
8.  – 50
9.  – 48
10.- 46
itd do miejsca 50 > 1

Punkty zdobyte w turnieju finałowym mnoży się x 2.

W turnieju finałowym mogą wziąć udział zawodnicy, którzy wystąpili w turniejach rankingowych (przewidziane są tak zwane dzikie karty, czyli zawodnicy zaproszeni przez organizatorów, nie będą oni brani pod uwagę w końcowej klasyfikacji).

Do klasyfikacji generalnej zaliczane są punkty, z jakimi zawodnicy przystąpią do turnieju finałowego + punkty z turnieju finałowego.

W przypadku takiej samej ilości punktów w klasyfikacji, liczy się suma wyższych miejsc we wcześniejszych turniejach.

W przypadku, gdy dwóch, bądź więcej zawodników po turnieju finałowym sklasyfikowanych będzie z taką samą ilością punktów, o kolejności końcowej decyduje pozycja w turnieju finałowym.

 

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmowane są w miejscu rozgrywek, na godzinę przed turniejem. Zgłoszenia przyjmowane będą również  pod adresem mailowym: krawczukz@o2.pl  lub telefonem 695 731 658.

 

Sprzęt:

Turnieje rozgrywane będą na 10 stołach. Obowiązuje strój sportowy.

 

Nagrody:

Organizatorzy przewidują puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników końcowej klasyfikacji. Pula nagród zostanie określona oficjalnie przed turniejem finałowym (uzależniona od pozyskania środków finansowych od sponsorów). Poszukujemy sponsorów, którzy ufundują nagrody na poszczególne  turnieje.

 

Wpisowe:

Wpisowe do każdego turnieju wynosi 5 zł. od osoby dorosłej, 3 zł. uczniowie szkół średnich oraz 2 zł. pozostali.

 

Partner medialny:

Portal LubieHrubie – www.lubiehrubie.pl

 

PREZES UKS „OGÓLNIAK”

Krawczuk Zbigniew

 

 

RANKING   XVI GRAND PRIX  HRUBIESZOWA – TENIS STOŁOWY

SEZON 2012-2013


L.p

NAZWISKO         IMIĘ

XVI GP

XVII GP

RAZEM

1

GILEWSKI  KRZYSZTOF

90

100

190

2

JARZYŃSKI  MAREK

100

48

148

3

DĄBROWSKI  DAMIAN

65

80

145

4

KOWALCZUK PATRYK

80

60

140

5

SŁUPSKI  TOMASZ

48

90

138

6

BEDNARZ PATRYK

70

50

120

7

ESING  ERNEST

44

70

114

8

KOWALCZUK ŁUKASZ

55

55

110

9

ŁUBKOWSKI  ZBIGNIEW

31

65

96

10

KARPIUK KAMIL

50

46

96

11

SKRZYŃSKI BARTŁOMIEJ

45

39

84

12

RÓŻYCKI MATEUSZ

46

35

81

13

NIEDZWIEDZ  BARTŁOMIEJ

38

43

81

14

HERBIN DANIEL

35

45

80

15

KROPOP DAWID

43

34

77

16

PACHLA ANDRZEJ

39

36

75

17

MAZUREK DARIUSZ

36

37

73

18

GIERSZON KAMIL

30

42

72

19

KLUCZEK PAWEŁ

42

30

72

20

KUTERA SZYMON

37

32

69

21

BIEŃKO  MAREK 

28

38

66

22

GOCH DOMINIK

23

40

63

23

KOMOROWSKI DAMIAN

60

60

24

MAZUREK  SZYMON

17

41

58

25

GAŁAN  ŁUKASZ

34

22

56

26

GZIK PAWEŁ

19

31

50

27

LEMIŃSKA PAULINA

22

26

48

28

WAWER KRZYSZTOF

45

45

29

JASKORSKI KAROL

14

28

42

30

KORONOWICZ  ZBIGNIEW

41

41

31

ŁĘCZYCKI  ANDRZEJ

40

40

32

TUREK PAWEŁ

21

18

39

33

TUREK KAMIL

26

11

37

34

WYSKIEL PATRYK

9

27

36

35

POLAK ŁUKASZ

33

33

36

KRAWCZUK ZBIGNIEW

33

33

37

CAPIUK PAWEŁ

27

6

33

38

JASINA PAULA

16

17

33

39

CIESIELCZUK MIROSŁAW

32

32

40

ZAREK WERONIKA

6

25

31

41

SZELEPAJŁO  KAMIL

1

29

30

42

OLIWIAK BEATA

25

4

29

43

NIEDZWIEDZ  BOGUSŁAW

29

29

44

KOWALCZUK WERONIKA

20

7

27

45

SKOTNICKI MATEUSZ

24

24

46

DĄBROWSKI KAMIL

24

24

47

SŁUPSKI KAMIL

23

23

48

BANASZEK  ANDRZEJ

3

20

23

49

ŁUKASZCZYK JAKUB

13

10

23

50

BARTNIK DOMINIK

21

21

51

HORNIAK KRZYSZTOF

18

3

21

52

ANTONOWICZ HUBERT

19

19

53

KRUPIŃSKI ADAM

10

8

18

54

GARDYŃSKI  ALBERT

16

16

55

KOŁODZIEJEK  DARIUSZ

1

15

16

56

SKIBA ŁUKASZ

15

15

57

CAPIUK PIOTR

1

14

15

58

CHĘTNIK MICHAŁ

3

12

15

59

MAZUR MONIKA

1

13

14

60

KOZDRÓJ  KAMIL

12

12

61

SYTY  SŁAWOMIR

11

1

12

62

KUSZTYKIEWICZ PAULINA

1

9

10

63

KUTERA  MAGDALENA

8

1

9

64

SOŁODUCHA GRZEGORZ

6

1

7

65

GRENIUK KRYSTIAN

1

5

6

66

DORMAN DANIEL

3

1

4

67

ZAROFFE MICHAŁ

3

3

68

SALOMON DAWID

1

2

3

69

CZERWIENIEC KAROLINA

1

2

3

70

ADAMOWICZ DAWID

1

1

2

71

GRENIUK ADRIAN

1

1

2

72

KURZEPA ARKADIUSZ

1

1

2

73

KUCZEWSKI  OSKAR

1

1

74

PAWLOS  KLAUDIA

1

1

75

MACIUK  KAMIL

1

1

76

OMELCZUK NATALIA

1

1

77

ADAMOWICZ  KAMILA 

1

1

78

ADAMOWICZ MATEUSZ

1

1

79

KUŻNIARSKI  KACPER

1

1

80

DROŻDZAK  ADRIAN

1

1

81

DEC  DAWID

1

1

82

CIESIELCZUK OLIWIA

1

1

83

CHODOROWSKI  RAFAŁ

1

1

84

KUROWSKI TOMASZ

1

1

85

GARDYŃSKI  EMIL

1

1

86

KOWALSKI MARCIN

1

1

87

OLSZOWY ANNA

1

1

88

CZARNOTA  ŁUKASZ

1

1

89

BAJURKA SZYMNON

1

1

90

SKRZYŃSKI GRZEGORZ

1

1

91

LIGOCKI KAMIL

1

1

Opracowała: Dominika Serafin