23 kwietnia 2024

Zapraszamy na mecz siatkówki

Zapraszamy na mecz trzecioligowy w piłce siatkowej pomiędzy GKS Kresy Dołhobyczów, a GKS Perła Telatyn. Mecz rozgrywany będzie w najbliższa sobotę tj. w dniu 5 marca w hali Hrubieszowskiego Ośrodka i Rekreacji przy ulicy Ciesielczuka 2.

Gwizdek sędziego na rozpoczęcie meczu o godzinie 18:30. Rozgrzewka przedmeczowa o godzinie 17:40.

Hala HOSiR zapewne będzie nagrzana, gdyż przed naszym meczem rozgrywany będzie turniej międzynarodowy piłki siatkowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników siatkówki prosząc o gorący doping.

W pierwszej rundzie Kresy po bardzo dobrym meczu uległy Perle 2:3 w setach. Mecz stał na dobrym poziomie, w decydującym secie zwyciężyła drużyna lepsza sportowo (nie był to mecz, w którym decydowały błędy).