Zapraszamy na turniej piłki nożnej

Stowarzyszenie „Dla Szkoły” zaprasza na turniej drużyn osiedlowych w piłce nożnej, który odbędzie się w niedzielę 25 listopada w hali HOSiR.

Reklamy

Termin turnieju: 25 listopada 2012 r.

Miejsce rozegrania turnieju: hala HOSiR ul. Ciesielczuka 1. Rozpoczęcie rozgrywek o godzinie 9 30 (niedziela)

Forma zgłoszenia: zgłoszenie pisemne z listą zawodników i nazwą drużyny na e-mail dlaszkolyhrub@o2.pl w nieprzekraczalnym terminie 24 listopada godz. 20 30 (sobota).

Warunki uczestnictwa:

W zawodach uczestniczyć mogą osoby dorosłe urodzone w roku 1991 i młodsi legitymujący się aktualnym dokumentem, jednoznacznie potwierdzającym tożsamośćWpisowe na turniej 40 zł. Dotyczy wszystkich zgłaszających się zespołów.

Regulamin:

Turniej rozpocznie się o godzinie 9 30 , przedstawieniem wylosowanych wcześniej grup. W zależności od ilości zgłoszonych zespołów drużyny zostaną podzielone na dwie, trzy lub cztery grupy gdzie rozegrają miedzy sobą mecze systemem „każdy z każdym”. Następnie rozegrane zostaną mecze o miejsca lub w nowych grupach o miejsca (uzależnione od ilości drużyn biorących udział w turnieju).

Czas gry uzależniony od ilości zgłoszonych drużyn. Drużyna składa się co najmniej z 6 zawodników. Ilość zawodników na boisku 6 (5 + bramkarz).  Zmiany hokejowe w momencie posiadania piłki przez zespół.Ø O wykroczeniach w grze decyduje sędzia (za brutalną grę lub niesportowe zachowanie – kary 1 minutowe). Obowiązuje czyste zmienione obuwie sportowe. Bramki 2×3 m

Punktacja: za zwycięstwo zespół otrzymuje 3 pkt, – za remis 1 pkt, przegrana – 0 pkt.

O końcowej klasyfikacji decyduje:

Większa liczba zdobytych punktów.Wynik bezpośredniego spotkania pomiędzy zainteresowanymi zespołami.Korzystniejsza liczba bramek.Większa liczba zdobytych bramek.Losowanie

Nagrody: wszystkie zespoły otrzymują pamiątkowe Dyplomy. Pierwsze trzy zespoły w otrzymają piłki. Ponadto najlepsi zawodnicy ( bramkarz, strzelec, zawodnik) otrzymują dyplomy. Zadanie wspiera finansowo Gmina Miejska Hrubieszów.

Organizator:

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży

Zespołu Szkół nr 3 w Hrubieszowie

„Dla Szkoły”