Zapraszamy na VII Memoriał Mieczysława Brzozowskiego

Już po raz siódmy piłkarze oddadzą hołd legendzie werbkowickiej piłki nożnej – Mieczysławowi Brzozowskiemu.

Reklamy

VI Memoriał Mieczysława Brzozowskiego w Piłce Nożnej Oldbojów odbędzie się na orliku w Werbkowicach w sobotę 5 czerwca 2021 roku. Początek o godz. 15.00.

Organizatorzy bardzo serdecznie zapraszają kibiców, kolegów DZIADKA, żeby razem z piłkarzami uczcili minutą ciszy, pamięć Mietka Brzozowskiego.

Reklamy

Patronat honorowy nad turniejem pełni wójt gminy Werbkowice Agnieszka Skubis-Rafalska.

***

Danuta Muzyczka:

– Cały lokalny piłkarski świat znał Mietka pseud. Dziadek i wszyscy wiedzą, że oddał serce dla Kryształu Werbkowice, a stadion był jego drugim domem. Mietek odszedł od nas na zawsze w 2014 roku.
Jednak działacze sportowi z Werbkowic nie zapomnieli o nim – z inicjatywy wiceprezesa Kryształu Piotrka Kota, już po raz siódmy zaprzyjaźnione drużyny przyjadą do Werbkowic, żeby oddać cześć, legendzie Kryształu Werbkowice.

Turniej zostanie rozegrany na orliku przy hali sportowej w Werbkowicach, w tym roku do Werbkowic przyjadą: Clepardia Kraków, Hetman Zamość, Raiders Hrubieszów. Zagra oczywiście gospodarz turnieju – Kryształ Werbkowice. Z przyczyn niezależnych od organizatorów, nie wezmą udziału w tegorocznym turnieju piłkarze z Ukrainy i Tomasowi Tomaszów Lubelski.


Zobacz też:

Mityng la w Lublinie. Niesamowity Kacper Pańko! – ZDJĘCIA

Mityng la w Lublinie. Niesamowity Kacper Pańko! – ZDJĘCIA


LubieHrubie na Instagramie