Zaproszenie na zawody w podnoszeniu ciężarów

W piątek 4.03.2016 r. od godz. 13.00 odbędą się zawody w podnoszeniu ciężarów o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów na siłowni przy Zespołu Szkół nr 1 w Hrubieszowie ul. Zamojska 18a. Startują dziewczęta i chłopcy. Kibice mile widziani, jak i młodzież, która ewentualnie chciałaby rozpocząć przygodę z tym sportem!

Reklamy

 

Zawody w podnoszeniu ciężarów o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów

piątek 4.03.2016 r., siłownia przy Zespołu Szkół nr 1 w Hrubieszowie

godz. 13.00 otwarcie zawodów

godz. 15.00 zakończenie zawodów

 

***

 

Liderki i liderzy tabel powiatowych 2015

 

 KOBIETY

                                                                                                                                                                                                                                    

Kat. 44 kg

                                                                                                                                                                                                                          

Bobrowska Natalia 00 47 57 104 185,97 2.08. Landskronie (Szwecja)

–  Bobrowska Natalia 00 42 58 100 178,22 9.10. Burzenin

 

Kat. 48 kg

 

Bobrowska Natalia 00 48 59 107 178,7 pkt. 5.12. Biłgoraj

 

Kat. 53 kg

                                                                                                                                                                                                                          

Witkowska Klaudia 99 60 68 128 195,5 5.09. Puławy

– Witkowska Klaudia 99 57 70 127; 192,2; 22.09. Małaszewice

 

Kat. 58 kg

                                                                                                                                                                                                                          

Witkowska Klaudia 99 55,4 60 70 130 189,4 5.12. Biłgoraj

 

Kat. 63 kg

                                                                                                                                                                                                                          

Kwiatkowska Kinga 00 58,20 50 57 107 150,27 9.10. Burzenin

 

Kat. 75 kg

                                                                                                                                                                                                                          

Janiak Julia 02 74,9 49 58 107 128,2; 13.11. Zamość

 

Kat +75 kg

                                                                                                                                                                                                                          

Mizdal – Usowska Ewa 87 84,8 98 125 223 251,67 24.10 Maków Mazowiecki\

 

***                                                                                                                                                                                                                                    

 MĘŻCZYŹNI                                                                                                                                                                                                                

                                                                                                                                                                                                                                    

 Kat. 45 kg

                                                                                                                                                                                              

Mielniczuk Piotr 0145,0 30 35 65 122,4 16.06. Mircze

 

Kat. 50 kg

                                                                                                                                                                                                                          

Mielniczuk Piotr 01 49,0 51 68 119 5.12. Biłgoraj

 

 Kat. 56 kg

                                                                                                                                                                                              

Ślifierz Krystian 00 54,70 62 80 142 10.10. Burzenin

– Ślifierz Krystian 00 56,0 62 75; 213,8 22.09. Małaszewice

 

Kat. 62 kg

                                                                                                                                                                                                                          

Kasztelan Przemysław 99 61,4 78 98 176 256,3 5.12. Biłgoraj

 

Kat 69 kg

 

  Kosakowski Bartłomiej 96 68,9 98 120 218 293,5 11.04. Piotrowice

–  Kosakowski Bartłomiej 96 67,80 96 120 216 293,89 25.04. Zamość

 

 Kat. 77 kg

 

Kosakowski Bartłomiej 96 70,0 93 121 214 285,3 23.05. Hrubieszów

–  Kosakowski Bartłomiej 96 69,55 95 112 207 ? 19.06. Iregszemsce/Węgry 

 

Kat. 85 kg

                                                                                                                                                                                                                          

Puchala Michał 00  82,8 95 120 215 260,4 6.12. Biłgoraj

 

Kat. 94 kg

                                                                                                                                                                                                                          

Włodarski Leszek 97 91,7 102 130 232 267,5 23.05. Hrubieszów

– Włodarski Leszek 97 91,9 103 128 231 266,1 9.05. Sędziszów Młp.

 

Kat. 105 kg

 

Rudnicki Mateusz 93 94,6 125 157 282 0 320,8 9.05. Sędziszów Młp.

– Rudnicki Mateusz 93 97,2 120 160 280 315,0 20.06. Hrubieszów

 


Opracował – mak