Zawody SZS – 2008/2009

Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Lublinie opracował już kalendarz finałów wojewódzkich na rok szkolny 2008/2009, w Hrubieszowie odbędą się 2 imprezy. Teraz poczekamy na kalendarz zawodów rejonowych, a następnie powiatowych, być może gminnych i miejskich.

Reklamy

Kto chce wziąźć udział w niżej podanych zawodach już musi solidnie trenować, dlatego na dole oferta obozu sportowego.

Dział I – IGRZYSKA – Szkoły podstawowe

1. Sztafet. biegi przeł. dz. i chł. 14.10.08. w. – Lubartów

2. Ind. biegi przeł. dz. i chł.- jesień 22.10.08. ś. – Lubartów

3-4. Tenis stoł. ind. dz. i chł. 2 kat. 6.11.08. cz. – Kocudza

5. Badminton dz. i chł 20.11.08. cz. – Zamość

6. Pływanie – sztaf. i ind. dz. i chł. 4.12.08. cz. – Zamość

7. Szachy drużynowe 9.12.08. w. – Fajsławice

8. Tenis stołowy druż. dz. i chł. 26.02.09. cz. – Kocudza

9-10. Mini siatkówka „2” i „4” dz. 1.04.09. ś. – Świdnik

11-12. Mini siatkówka „2” i „4” chł .2.04.09. cz. – Świdnik

13. Mini koszykówka dz. 22.04.09. ś. – Bełżyce

14. Mini koszykówka chł. 23.04.09. cz. – Biała Podl.

15. Ind. biegi przeł. dz. i chł.- wiosen. 28.04.09. w. – Woskrzenice

16. Mini piłka ręczna dziewcząt 5.05.09. w. – Łuków

17. Mini piłka ręczna chłopców 6.05.09. ś. -Hrubieszów

18. Mini piłka nożna dziewcząt 13.05.09. ś. – Niedźwiada

19. Mini piłka nożna chłopców 20.05.09. ś. – Chełm

20. Czwórbój dz. i chł. 27.05.09. ś. – Lublin

***

Dział II – Gimnazjada

1 Sztafet. biegi przeł. dz. i chł. 14.10.08. w. – Lubartów

2 Ind. biegi przeł. dz. i chł.- jesień 22.10.08. ś. – Lubartów

3 Tenis stołowy indywidualny dz. i chł. 5.11.08. ś. – Chełm

4 Badminton dz. i chł 19.11.08. ś. – Zamość

5 Pływanie – sztafety i ind. dz. i chł. 3.12.08. ś. – Zamość

6 Szachy drużynowe 16.12.08. w. Tomaszów Lub.

7 Tenis stołowy drużynowy dz. i chł. 25.02.09. ś. – Niedźwiada

8 Piłka nożna halowa chłopców 3.03.09. w. – Łuków

9 Koszykówka dz. 11.03.09. ś. – Lubartów

10 Koszykówka chł. 12.03.09. cz. – Chełm

11 Piłka ręczna dziewcząt 19.03.09. cz. – Łuków

12 Piłka ręczna chłopców 31.03.09. w. – Puławy

13 Piłka siatkowa dz. 26.03.09. cz. – Tomaszów lub.

14 Piłka siatkowa chł. 21.04.09. w. – Biała Podl.

15 Ind. biegi przeł. dz. i chł.- wiosen. 28.04.09. w. – Woskrzenice

16 Liga LA dz. i chł. 12.05.09. w. – Zamość

17 Piłka nożna dziewcząt 26.05.09. ś. – Niedźwiada

18 Piłka nożna chłopców 28.05.09. ś. – Kraśnik

19 Indyw. zawody LA dz. i chł. 3.06.09. ś. – Zamość

20 Dwubój Nowoczesny 10.06.09. ś. – Kraśnik

***

Dział III – Licealiada

1 Liga LA dz. i chł. 8.10.08. ś. – Zamość

3 Sztafet. biegi przeł. dz. i chł. 14.10.08. w. – Lubartów

2 Ind. biegi przeł. dz. i chł.- jesień 22.10.08. ś. – Lubartów

4 Tenis stołowy indyw. dz. i chł. 4.11.08. w. – Hrubieszów

5 Pływanie – sztaf. i ind. dz. i chł. 2.12.08. w. – Zamość

6 Piłka nożna halowa chł. 19.02.09. cz. – Radzyń

7 Tenis stołowy drużynowy dz. i chł. 24.02.09. w. – Szczebrzeszyn

8 Piłka ręczna dziewcząt 4.03.09. ś. – Łuków

9 Piłka ręczna chłopców 5.03.09. cz. -Łuków

10 Koszykówka dz. 17.03.09. w. – Biała Podl.

11 Koszykówka chł. 18.03.09. ś. – Biała Podl.

12 Piłka siatkowa dz. 24.03.09. w. – Biłgoraj

13 Piłka siatkowa chł. 25.03.09. ś. – Świdnik

14 Ind. biegi przeł. dz. i chł.- wiosen. 28.04.09. w. – Woskrzenice

***

Uwaga!

Lubelski SZS informuje – Posiadamy 15 wolnych miejsc na obozie sportowym w miejscowości Postomino niedaleko Słupska 5 km od morza w terminie 13 – 26 sierpień 2008. Do dyspozycji hala sportowa i stadion LA o sztucznej nawierzchni. Odpłatność za obóz 700,- zł ( siedemset ) wraz z dojazdem z Lublina. Kontakt na telefon 0 603663255.

opracował – mak

Na zdjęciu – Ewelina Krawczuk wielokrotna Mistrzyni Województwa SZS, „niestety” zakończyła naukę w szkołach hrubieszowskich, czy będą następczynie/następcy?