29 września 2023

Zbigniew Boniek zaprasza do wzięcia udziału w XIV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”!

Już tylko trzy dni pozostały do końca zapisów do XIV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. W tym roku o tytuł Mistrzów Polski dzieci rywalizować będą w dwóch kategoriach wiekowych U-10 oraz U-12, a najlepsze drużyny z każdego województwa zagrają w Wielkim Finale na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zwycięskie drużyny chłopców i dziewcząt wyjadą na wielki mecz Niemcy – Polska w Hamburgu.

Reklamy

Dotychczas Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” kierowany był do chłopców i dziewcząt do dziesiątego roku życia. Organizator, chcąc zachęcić do uprawiania sportu jak największą liczbę dzieci w wieku szkolnym, podjął decyzję o rozszerzeniu rozgrywek o kategorię wiekową U-12. Rewolucyjną zmianą w tegorocznej edycji Turnieju jest również miejsce rozegrania finału ogólnopolskiego. O tytuł mistrzowski dzieci zagrają na murawie Stadionu Narodowego. Obecnie są tylko trzy możliwości, aby zagrać na tym pięknym obiekcie: trzeba być reprezentantem Polski, zagrać w finale Pucharu Polski lub zagrać w finale Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Na zwycięskie drużyny dziewcząt i chłopców w kategoriach wiekowych U-10 i U-12 czeka wyjątkowy Puchar Tymbarku oraz pełen atrakcji wyjazd do Hamburga na mecz Niemcy – Polska.

 

Zapisy do XIV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” potrwają do 21 lutego. Drużyny można zgłaszać za pośrednictwem formularza rejestracyjnego umieszczonego na oficjalnej stronie Turnieju – www.zpodworkanastadion.pl.

Reklamy

Rozgrywki przeznaczone są dla szkół podstawowych oraz Uczniowskich Klubów Sportowych. Zespoły mogą być zgłaszane przez nauczycieli i trenerów. Za udział w rozgrywkach każdej drużyny trenerzy otrzymają koszulki piłkarskie NIKE.

 

Szczegółowe informacje o Turnieju i zapisach znajdują się na stronach:

Reklamy

www.zpodworkanastadion.pl oraz www.pzpn.pl