Zdobyć miasto lidera. Zapowiedź meczu Łada – Unia

W niedzielę 23 czerwca o godz. 17:00 w ramach XXX kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej Unia Hrubieszów rozegra wyjazdowe spotkanie z liderem oraz przyszłym czwartoligowcem Ładą Biłgoraj. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w skaldzie: Burak, Lipczuk, Kostrubała.

Reklamy

Zdobyć miasto lidera – taki jest cel oraz plan Unii Hrubieszów na mecz z Ładą Biłgoraj. „Biało-niebieskich” czeka trudne zadanie oraz wymagające spotkanie. Tylko od podopiecznych Roberta Kulika zależy jak potoczą się losy tego meczu. Mobilizować szczególnie naszych zawodników nie trzeba, bowiem zdają oni sobie sprawę z rangi tego spotkania. Wiedzą, że hrubieszowscy fani oczekują od nich zaangażowania, woli walki w niedzielnym starciu. Jeśli tak będzie to hrubieszowski zespół jest wstanie wywalczyć na boisku lidera trzy punkty. Unia Hrubieszów będzie chciał udanie zakończyć obecny sezon oraz tym samym poprzez swoją postawę na boisku podziękować kibicom za to, że zawsze mogli liczyć na ich doping i wsparcie. 

Unia Hrubieszów ma najwięcej strzelonych goli w lidze, bo aż 86, to świadczy o sporym potencjale w ataku naszej drużyny, ale to również pokazuje, że runda wiosenna wykonaniu podopiecznych Roberta Kulika jest znacznie lepsza od jesiennej. Mamy nadzieję, że dobra forma zostanie podtrzymana również w starciu z liderem, co przełoży się na korzystny wyniki w końcowym rozrachunku.

Łada Biłgoraj to lider zamojskiej okręgówki oraz przyszły czwartoligowiec. Lider, który zasłużenie wywalczył awans, prezentując przez cały sezon skuteczny futbol. Na tyle skuteczny, że przełożył się na pierwsze miejsce w tabeli. Łada w obecnym sezonie tylko raz popadła w spory kryzys, ale umiejętnie też potrafiła z niego wyjść, aby finiszu rozgrywek ligowych zapewnić sobie awans. Co prawda w 29 kolejce Łada przegrała wyjazdowe spotkanie z Korona Łaszczów, ale wynikało to bardziej z faktu, iż trener Zarczuk dał odpocząć kilku zawodnikom przed ważnym starciem z Unią Hrubieszów. Można być, zatem pewnym, iż na stadionie w Biłgoraju, grająca przed własna publicznością Łada wyjdzie na boisko podwójnie zmotywowana, aby wygrać prestiżowe spotkanie i po meczu w pełni już świętować awans do IV ligi.

Podsumowując w niedzielne popołudnie kibiców zgromadzonych tego dnia na stadionie w Biłgoraju czeka bardzo interesujące oraz emocjonujące spotkanie, na którym warto być. Na którym obecność jest obowiązkowa!!!