Ze stadionów LA

Co tydzień, a nawet dwa i trzy razy w tygodniu lekkoatleci startują w różnych zawodach. Kilka wyników jest szczególnie wyróżniających, niestety jest ich ciągle ilościowo za mało i dlatego nie zostały sklasyfikowane w Lidze Juniorów. Szkoda…

Reklamy

br />12 05 Lublin – Mityng

Doroszczuk Magda (14 lat) w dal 4.94
Nosko Martyna (13 lat) 100 m. 14,55 sek.
Hojda Anita (13 lat) 200 m. 31,29
Brzozowska Barbara kula 4 kg 6.61
Lebiedowicz Krzysztof 100 m. 12,51 i 200 m. 26,04 Guzina Piotr 200 m. 25,66

17 05 Zamość – Mistrzostwa Województwa LZS

Kto wygrał z naszych było podane na lubiehrubie, uzupełniam skład zwycięskiej sztafety chłopców 4 x 400 m. Łukasz Krakowiak, Bartłomiej Soja, Mateusz Grabowski, Łukasz Lipski

Juniorzy młodsi i młodsi:

3. Soja Bartłomiej 400 m. 56,10
2. A. Szczęk 100 m. 13,23 i 200 m. 27,33
3. Hojda Maja (14 lat) 800 m. 2:30,00
3. Grabowski Mateusz 800 m. 2:13,23
4. Doroszczuk Maga (14 lat) 200 m. 27,63
4. Niedobit Paula w dal 4.02

Juniorzy i starsi:

2. Markiewicz Mateusz 1500 m. 4:17,10
2. Unia/Paula Niedobit,Aneta Teterycz, Aleksandra Szczęk, Magda Doroszczuk 4×100 m. 51,88

Seniorzy
1. Wąsiel Józef (60 lat) kula 7,256 kg 10.20 i dysk 2 kg 31.44 m.

19 05 Lublin – Liga Juniorów

Szczęk Aleksandra 200 m. 26,52
Teterycz Aneta 400 m. 58,93
Łatka Agnieszka chód 5 km. 27:38,01

Unia: A. Kasprowicz 92, A. Teterycz 90, A. Szczęk 92, I. Steciuk 89 4 x 100 m. 52,5
Soja Bartłomiej 400 m. 54,93
Krakowiak Łukasz 800 m. 1:57,78
Fedorowicz Kamil oszczep 800 g. 37.31

26 05 Zamość – Mityng

Doroszczuk Magda 100 m. 13,58
Niedobit Paula (14 lat) 100 m. 14,90
Krakowiak Łukasz 1500 m. 4:08,43
Sulowski Edmund (43 lata) kula 7.256 kg 13.34 i dysk 2 kg 40.03 m.

Najlepsze w historii Unii:

200 m. – Pomiar Elektroniczny

1. S. Dąbrowska 24,81 2003 r.
2. D. Brzozowska 25,09 1989
3. E. Pyc 25,42 1992
4. E. Grzyb 25,45 2002
5. M. Kuniczuk 25,71 1990
6. A. Szczepańska 25,75 1977
7. A. Piekarska 25,94 1993
8. A. Teterycz 25,95 2007
9. J. Kotko 26,08 1981
10. D. Marchewka 26,24 1976
11. J. Pańczyk 26,33 1975
12. A. Szczęk 26,52 2007
13. D. Lebiedowicz 26,66 2001
14. M. Muzyczuk 26,73 1982
15. M. Tokarska 26,74 1982

400 m. – Pomiar Elektroniczny

1. J. Pańczyk 58,19 1975
2. J. Kotko 58,22 1983
3. M. Muzyczuk 58,55 1979
4. M. Kuniczuk 58,59 1989
5. A. Teterycz 58,93 2007
6. M. Tokarska 58,97 1982
7. E. Grzyb 59,15 2002
8. D. Marchewka 59,46 1976
9. A. Tarnogórska 59,55 1986
10. A. Kwiatkowska II 59,63 1990

chód 5 km

1. E. Musur 24:29 sz. 1985
2. I. Wyroślak 24:46,sz. 1987
3. J. Koszałko 25:50,75 2006
4. E. Wołk 26:12,92 1987
5. A. Kimak 26:29,76 1986
6. B. Rybczyńska 26:32,52 1988
7. J. Śliwińska 26:43,80 2000
8. A. Łatka 27:38,01 2007
9. A. Koszałko 28:04,49 1999
10. T. Gębala 28:29,02 1988

800 m.

1. P. Kitliński 1:50,51 1991 r.
2. A. Kern 1:51,85 2002
3. B. Leszczuk 1:52,3 1975
4. M. Kamień 1:52,36 1993
5. T. Wróbel 1:53,2 1980
6. T. Sawa 1:54,4 1975
7. W. Watras 1:54,5 1972
8. W. Szydłowski 1:54,5 1976
9. S. Krosman 1:54,62 1983
10. K. Pszenniak 1:55,6 1975
11. A. Kapusta 1:55,6 1983
12. W. Krosman 1:55,67 1982
13. N. Kłos 1:56,0 1972
14. M. Jabłoński 1:56,63 1992
15. M. Rapa 1:56,8 1968
16. M. Kitliński 1:56,8 1970
17. S. Wróbel 1:57,0 1975
18. J. Macioszek 1:57,11 1989
19. M. Watras 1:57,4 1977
20. M. Kryszczuk 1:57,43 1985
21. J. Wilczek 1:57,7 1974
22. Ł. Krakowiak 1:57,78 2007
23. J. Kondrak 1:57,9 1977
24. H. Lebiedowicz 1:58,0 1970
25. W. Nalepa 1:58,0 1977

opracował – mak

Na zdjęciu – Krakowiak Łukasz, czołowy lekkoatleta Unii, na najwyższym podium.

zobacz zdjęcie >>