Zestawienia maratońskie Pań i Panów za sezon 2015 w woj. lubelskim

Pasjonat biegania i statystyki o pseudonimie nunatag przesłał mi kolejne opracowanie tym razem biegów maratońskich za sezon 2015 Pań i Panów z województwa lubelskiego. W tabelach są uwzględnione osoby, które miały wpis w komunikacie o przynależności do klubu, stowarzyszenia, miejscowości, itp. z naszego województwa. Czy są wszyscy? Nie wiadomo, tyle jest biegów i biegających w kraju i poza granicami, że trudno ogarnąć, w razie czego proszę o uzupełnienie z udokumentowaniem i dopiszemy!

Reklamy

 

Maraton – mężczyźni (wyniki do 3h30m)

 

1. STARZYNSKI ANDRZEJ KLEMENTOWICE 2:28:42 Lublin

KERN ARTUR Lublin/Unia Hrubieszów 2:34:08 Wrocław

MŁYNARZ KAMIL Kraśnik/Łęcznowola 2:32:16 Orlen

WYSOCKI PAWEŁ LUBLIN 2:43:30 Lublin

NAGÓREK MARCIN AGROS ZAMOŚĆ 2:44:00 Poznań

MISIUREK KRZYSZTOF KURÓW 2:44:02 Gdańsk

ORZEŁ MICHAŁ LUBLIN 2:45:12 Warszawa

CEBERAK BARTOSZ LUBARTOW 2:47:17 Lublin

Sroczyński Rafał Krasnystaw 2:48:24 Kosice M4

11. CEBERAK MACIEJ LUBARTÓW 2:49:44 Warszawa

 Fręchowicz Marcin Radzyń Podlaski 2:50:08 Warszawa

Wacko Marcin Tomaszów Lubelski 2:54:13 Warszawa

OSINA JAKUB ŚWIDNIK 2:55:15 Berlin

PRÓSZYŃSKI ROMUALD PUŁAWY 2:55:38 Lublin M4

KUTRYN ŁUKASZ BISZCZA 2:55:43 Lublin

RYCYK GRZEGORZ KRASNYSTAW 2:56:38 Orlen

RUSZNIAK Paweł Krasnystaw 2:57:13 Dębno

JAGNIONTKOWSKI Jarosław Krasnystaw 2:57:32 Kraków

BUJAK MACIEJ LUBLIN 2:57:59 Rzeszów M4

21. TKACZYK LUKASZ LUBLIN 2:58:20 Poznań

PRZECH MARCIN LUBLIN 2:58:22 Lublin

KAMOLA KAZIMIERZ PUŁAWY 2:58:24 Poznań M5

SIATKA Krzesimir Lublin 2:58:31 Kraków

Pyz Marcin Janów Lubelski 2:59:01 Radom

DRABIK Dawid Lublin 2:59:12 Warszawa

Hawryluk Ireneusz Krasnystaw 2:59:16 Berlin M4

FLEJMER KAROL ŁĘCZNA 2:59:18 Lublin

KOWALSKI ŁUKASZ LUBLIN 2:59:25 Lublin

PODLIPNY MAREK WESOŁÓWKA 2:59:33 Lublin M4

31. DYŚ Paweł Lublin 2:59:37 Kraków

OŻÓG MIROSŁAW CHEŁM 3:00:22 Warszawa M4

KŁAŁO Robert Lublin 3:00:52 Radom

Bednarz Cezary Świdnik 3:01:37 Warszawa

GRONO KRZYSZTOF Fiukówka 3:01:44 Poznań M4

Ostrowski Tomasz Zamość 3:02:23 Warszawa

MŁODZIKOWSKI PAWEŁ ADAMÓW 3:02:34 Lublin

PAJDOSZ RAFAŁ BIAŁA PODLASKA 3:02:47 Orlen

BLICHARZ PAWEŁ RADZYŃ PODLASKI 3:04:36 Warszawa

ROSENBAUM JÓRG NAŁĘCZÓW 3:04:46 Lublin

41. KRAWCZYK Maciej Biłgoraj 3:06:59 Silesia

Drob Marek Urszulin/Lublin 3:06:53 Warszawa

ZAJĄC JACEK KRAŚNIK 3:06:45 Lublin  M4

SWORCZUK IRENEUSZ SZACHY 3:07:42 Warszawa M4

KARPOWICZ Jacek Tomaszów Lubelski 3:08:43 Wrocław M4

KUCZEWSKI DANIEL BIAŁA PODLASKA 3:09:02 Lublin

NETCZUK Tomasz Międzyrzec Podlaski 3:09:02 Poznań

MIKULSKI ANDRZEJ TOMASZÓW LUBELSKI 3:09:16 Toruń

OLEK ARTUR RYKI 3:09:29 Warszawa M4

KOWALCZYK MARCIN RADZYŃ PODLASKI 3:09:34 Warszawa

51. BALAWENDER PAWEŁ KRAŚNIK 3:09:50 Warszawa M4

BUDZYŃSKI BOGDAN LUBLIN 3:10:01 Lublin

Choroś Piotr Niemce 3:10:10 Orlen

MOTYL ARTUR ŚWIDNIK 3:10:20 Lublin

Chruściel Jacek MIĘDZYRZEC PODLASKI 3:10:52 Orlen

BISEK MAREK LUBLIN 3:11:16 Lublin M5

SMOLUCH RYSZARD ZAMOŚĆ 3:12:38 Kraków M4

MAJ ROBERT LUBLIN 3:13:16 Kraków M4

STELMACH ZBIGNIEW ĆMIŁÓW 3:13:25 Poznań M5

SZWAJ MARIUSZ WŁODAWA 3:13:31 Berlin M4

61. STEFANIEC MATEUSZ ROGÓŹNO 3:13:39 Lublin

PAWLAK ŁUKASZ ŚWIDNIK 3:13:43 Lublin

GUZINA Piotr Mircze 3:13:49 Orlen M4

BAĆMAGA JACEK LUBLIN 3:14:03 Poznań M4

KRASKA ARKADIUSZ PUŁAWY 3:14:06 Poznań

MICHALAK TOMASZ LUBLIN 3:14:19 Lublin

KĘPOWICZ MARCIN ŻABIA WOLA 3:14:52 Lublin

MACIEJEWSKI PIOTR LUBLIN 3:14:54 Lublin

GOLEC Ireneusz Krasnystaw 3:15:08 Kosice

KOZYRA PAWEŁ LUBLIN 3:15:38 Lublin

71. STRUG ARTUR LUBLIN 3:15:49 Wrocław

MAJEWSKI ANDRZEJ BIAŁA PODLASKA 3:17:15 Orlen M5

KRZOSEK MICHAŁ LUBLIN 3:17:43 Lublin

MATYJASZCZYK KAMIL ŁĘCZNA 3:17:47 Lublin

TYBUREK MICHAŁ LUBLIN/Świdnik Duży 3:17:54 Warszawa

MAKOWSKI Jerzy Włodawa 3:18:07 Orlen M5

BOROWIEC MICHAŁ ŚWIDNIK 3:18:10 Warszawa

CZUBA KAROL ŚWIDNIK 3:18:17 Lublin

OLESZCZUK Zbigniew Krasnystaw 3:18:17 Orlen

KORULCZYK ŁUKASZ LUBLIN 3:18:20 Lublin

81. Myszkiewicz Piotr Nałęczów 3:18:46 Warszawa

BANAŚKIEWICZ KAMIL LUBLIN 3:18:46 Warszawa

KRÓL RYSZARD RADZYN PODLASKI 3:19:26 Warszawa

MAZUREK Robert LUBLIN 3:19:26 Warszawa

WILGOS MAREK JAROSŁAWIEC 3:19:38 Lublin

MAZUREK PAWEŁ LUBLIN 3:19:43 Lublin

WĄSOWSKI KRZYSZTOF LUBLIN 3:20:12 Lublin M4

Szabat Wiesław Annopol 3:20:39 Radom M5

CZEPIEL Przemysław Chełm 3:21:12 Kraków

KOGUCIUK TOMASZ CHEŁM 3:21:16 Poznań

91. Jonik Marcin Lublin 3:22:57 Warszawa M4

SWEKLEJ ADAM BIAŁA PODLASKA 3:22:48 Lublin

KAŹMIERCZAK KRZYSZTOF RYKI 3:22:55 Orlen M4

WÓJCIK PAWEŁ NOWA WÓLKA 3:23:17 Lublin M4

KORDOWICZ ŁUKASZ BIŁGORAJ 3:23:18 Radom

MAJEWSKI ANDRZEJ BIAŁA PODLASKA 3:23:38 Lublin M5

Szymański Mariusz Radzyń Podlaski 3:24:17 Warszawa M4

BUTKIEWICZ TOMASZ 3:24:44 Lublin

PONIEWOZIK Mariusz Niemce 3:25:02 Orlen

BUCOŃ JANUSZ STRÓŻA 3:25:09 Lublin

101. FRĘCHOWICZ JACEK LUBLIN 3:25:15 Lublin

MAŁYSKA TOMASZ LUBARTÓW 3:25:34 Lublin

BIELAK Mateusz Lublin 3:25:48 Orlen

SZYMAŃSKI DOMINIK CHEŁM 3:25:53 Poznań

GMITEREK Tomasz Lublin 3:26:30 Orlen M4

RYBAK PRZEMYSŁAW PUŁAWY 3:26:42 Lublin

Grzeszczak Marek Lublin 3:26:49 Warszawa M6

Rzepka Jacek Radzyń Podlaski 3:27:33 Warszawa

KOBELUK DAMIAN BIŁGORAJ 3:27:35 Radom

STUJ DAREK SEATTLE/KRAŚNIK 3:27:41 Lublin

111. Kucharski Piotr Lubartów 3:27:53 Warszawa M4

MITRUS Marcin Lublin 3:28:18 Kraków

Kożuch Jerzy Łuków 3:28:26 Poznań M5

DWORZAŃSKI TOMASZ LUBLIN 3:28:34 Lublin

Reszka Marek Lublin 3:28:36 Warszawa

BIGORAJ MARCIN LUBLIN 3:28:58 Lublin

Lis Jakub Lublin 3:29:03 Warszawa M4

Śliwiak Jakub Puławy 3:29:13 Warszawa

Stubiński Leszek Piszczac 3:29:16 Warszawa

DACHNO MAREK TOMASZOWICE 3:29:29 Lublin

121. Mazurkiewicz Krzysztof Lublin 3:29:43 Warszawa M4

 

MIŚKIEWICZ Marek Lublin 3:29:53 Kraków

BARAN Cezary Lublin 3:29:54 Orlen

POTRĘĆ SEBASTIAN PIASKI 3:29:57 Lublin

 

***

 

Maraton – kobiety (wyniki do 4h15m)

 

1. TRZASKALSKA Izabela Terespol 2:35:33 Warszawa

MACH Angelika Lublin/Babice 2:46:14 Wrocław

KLOC MARTA ZABRODZIE 3:03:54 Lublin

KŁODA MAGDALENA Lublin  3:13:56 Lublin

ZARĘBA EDYTA Zwierzyniec 3:15:58 Lublin

HAŁKA BEATA BIŁGORAJ 3:23:17 Orlen

PAJDOSZ Katarzyna Biała Podlaska Orlen

DESSAUER WIOLETTA LUBARTÓW 3:24:03 Dębno

Paluch Kamila Biłgoraj 3:27:17 Orlen

FURMANIK Ewa Świerże 3:27:47 Orlen

11. CHRUŚCIEL Lucyna Zamość 3:28:22 Kraków

Lange Beata-Agata Biłgoraj 3:29:06 Warszawa

PRUSZCZAK KATARZYNA LUBLIN 3:31:43 Lublin

PAŁKA MAGDALENA WYTYCZNO 3:40:38 Lublin

SZCZEPANEK Monika Lublin 3:41:46 Radom

MAZUR-CISEŁ MAGDALENA LUBLIN 3:42:38 Lublin

WÓJCICKA Magdalena Lubartów 3:42:42 Orlen

BLICHARZ Ewelina Lublin 3:42:48 Kraków

GOŁAWSKA Joanna Lublin 3:46:10 Orlen

Lewtak Marta Biała Podlaska 3:46:14 Orlen

21. GĄSZCZYK JOANNA LUBLIN 3:46:49 Radom

DUDZIŃSKA JUSTYNA PARCZEW 3:47:33 Warszawa

FALKOWICZ KATARZYNA LUBLIN 3:49:38 Lublin

FABIAN Ewa Biała Podlaska 3:50:17 Orlen

BRZOZOWSKA Anna Krasnystaw 3:54:31 Wrocław

KOPIŃSKA Karolina Nałęczow 3:56:32 Wrocław

BALUK IWONA CHEŁM 3:56:32 Warszawa

KOCHANIEC KAROLINA LUBLIN 3:57:10 Lublin

WÓJCIK RENATA LUBLIN 3:57:12 Lublin

Pajdowska Sylwia Ryki 3:58:56 Warszawa

31. Żaczek Anna Ryki 3:59:19 Warszawa

TOPOROWSKA OLGA LUBLIN 3:59:32 Lublin

Wojtaś Małgorzata Lublin 4:00:33 Lublin

WÓJTOWICZ MAGDALENA LUBLIN 4:02:27 Lublin K20

MAJCHER BEATA LUBLIN 4:04:34 Toruń

SZUBA JUSTYNA LUBLIN 4:07:03 Lublin

PASTUCHA Małgorzata Lublin 4:08:09 Orlen

ŁAKOMY EDYTA LUBLIN 4:08:22 Lublin

Szot Iwona Lublin 4:09:06 Orlen

BOGUTA Monika Lublin 4:10:28 Orlen

41. SOSIŃSKA EWELINA JANÓW 4:11:54 Poznań

Nowak Grażyna Chełm 4:11:58 Poznań

HOŁUB MONIKA LUBLIN 4:11:59 Lublin

KUNIEWICZ Ewa Lublin 4:12:25 Kraków

 

 

Zestawienia dokonał – nunatag

Opracował – mak

Foto – archiwum zawodników