Zgrajmy się dla Kasi. Zapraszamy na charytatywny turniej

Zapraszamy do uczestnictwa w charytatywnym turnieju piłki siatkowej „Zgrajmy się dla Kasi”. Oprócz drużyn, mogą zgłaszać się ci, którzy chcą przekazać przedmiot na licytację, wystąpić, zagrać, zatańczyć, zaśpiewać…

Reklamy

4 września 2022 roku, na Kompleksie Sportowym im. Tadeusza Handziuka w Teptiukowie, odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów Tomasza Zająca.

Tym razem ludzie wielkich serc zagrają dla Kasi Szymko – mieszkanki gminy Hrubieszów.

Reklamy

­

Katarzyna Szymko jest wesołą i ciekawą świata dziewięciolatką, która urodziła się za wcześnie. Jest niewidoma, choruje na wodogłowie pokrwotoczne, mózgowe porażenie dziecięce, epilepsję. Potrzebuje stałej rehabilitacji. Wielką pasją Kasi jest śpiew, dziewczynka wystąpi na zorganizowanym dla niej turnieju.

Rodzina współpracuje ze Stowarzyszeniem „JESTEM” w Hrubieszowie, gdzie można przekazać 1% podatku na leczenie i rehabilitację Katarzyny. Jeśli masz ochotę dołączyć i wesprzeć akcję, przekazać przedmiot na licytację, wystąpić, zagrać, zatańczyć, zaśpiewać lub masz inny pomysł kontaktuj się z GOK-iem w Wołajowicach – tel. 84 698 14 86.

Wszystkie chętne drużyny zapraszamy do zgłaszania się do turnieju. Zgłoszeń należy dokonywać do dnia 2.09.2022 r. do godziny 15:00, w pokoju nr 19, Urzędu Gminy Hrubieszów, ul. Bolesława Prusa 8 w Hrubieszowie. W razie pytań zapraszamy do kontaktu – tel. 84 696 20 24 w. 21 lub 579 470 085. e-mail: turystyka@hrubieszow-gmina.pl.

­

Do pobrania:

­Regulamin (.docx 45.48 KB)

Karta zgłoszeniowa (.docx 16.38 KB)


Zobacz też:

Hrubieszów: Charytatywnie dla Oliviera. Można się jeszcze zgłaszać!

Hrubieszów: Charytatywnie dla Oliviera. Można się jeszcze zgłaszać!


Zerknij na Instagram →