Złoty start dźwigających sztangi w Unii Hrubieszów!

W Piotrowicach odbył się zawody w podnoszeniu ciężarów o Puchar Starosty Lubelskiego i Memoriał im. W. Czuraka, w których członkowie hrubieszowskiej Unii stawali na podium, a Michał Kościuk uzyskał najcenniejszy wynik open w kategorii junior U17.

Reklamy

 

Puchar Starosty Lubelskiego & Memoriał im. W. Czuraka – PiotrowiceOsiągnięcia sekcji MKS Unia Hrubieszów:

 

Juniorki U15

 

Kategoria wagowa 53 kg

1. Górniak Natalia 2003; 50,50; 46; 59; 105; 160,02 pkt.

 

Punktacja ogólna Sinclaira

1.

Pawlos Milena

2003

Znicz Biłgoraj

57.00

55

65

120

167.69

2.

Górniak Natalia

2003

Unia Hrubieszów

50.50

46

59

105

160.02

3.

Matysiak Olga

2003

LUKS Chełm

49.40

41

48

89

137.94

 

Juniorki U17

 

Kat. 58 kg

1. Litwin Wiktoria 2002; 55,20; 48; 63; 111; 158,56

 

Kat. 90 kg

1. Janiak Julia 2002; 88,70; 61; 75; 136; 160,71

(poprawione rekordy powiatu w wieku lat 16)

 

SINCLAIR

1.

Rak Agnieszka

2001

Znicz Biłgoraj

72.70

74

91

165

199.64

2.

Litwin Wiktoria

2002

Unia Hrubieszów

55.20

48

63

111

158.56

3.

Janiak Julia

2002

Unia Hrubieszów

88.70

61

75

136

150.71

 

 

Juniorki U20

 

Kat. 48 kg

1. Bobrowska Natalia 2000 (sp.42); 60; 60; 95,20

 

Kat. 63 kg

1. Czajka Karolina 2000 59,20; 65; 85; 150; 204,42 (rekord powiatu w rwaniu i wyrównany w dwuboju, poprzedni należał CZAJKA Karolina 59,60; 63+87=150; Biłgoraj 25.02.2018)

 

Kat. 69 kg

1. Kwiatkowska Kinga 2000; 63,20 63; 75; 138; 180,52

 

SINCLAIR

1.

Sacharuk Dominika

2000

AZS-AWF Biała Podlaska

56.20

67

84

151

213.04

2.

Czajka Karolina

2000

Unia Hrubieszów

59.20

65

85

150

204.42

3.

Luterek Klaudia

1999

Agros Zamość

56.40

65

79

144

202.68

4.

Rechul Emilia

1998

Agros Zamość

73.50

68

86

154

185.30

5.

Kwiatkowska Kinga

2000

Unia Hrubieszów

63.20

63

75

138

180.52

 

 

Kobiety

 

Kat. 90 kg

1. Flak Diana 1997; 88,90; 80; 100; 180; 199,31 (wyrównany własny rekord powiatu w rwaniu w wieku lat 21)


SINCLAIR

1.

Polakowska Marlena

1995

Iskra Piotrowice

49.60

65

72

137

211.67

2.

Flak Diana

1997

Unia Hrubieszów

88.90

80

100

180

199.31

3.

Sałamacha Agata

1995

Agros Zamość

100.30

76

100

176

187.24

 

Juniorzy U15


SINCLAIR

1.

Szlachta Marcin

2003

Znicz Biłgoraj

75.10

85

100

185

234.08

2.

Zrol Michał

2003

MULKS Terespol

43.10

52

65

117

222.75

3.

Staniszewski Patryk

2003

Wisła Puławy

65.60

72

90

162

222.26

4.

Kulik Jakub

2003

Znicz Biłgoraj

65.00

72

85

157

216.69

 

Juniorzy U17

 

Kat. 77 kg

1. Kościuk Michał 2001; 71,10; 107; 139; 246; 321,17

4. Litwin Konrad 2001; 76,10; 86; 108; 194; 243,69

 

Kat. 85 kg

2. Staszczuk Mateusz 2001; 85,00; 90; 118; 208; 246,95

 

Kat. 105 kg

3. Dziewiczkiewicz Jakub 2002; 99,40; 107; 125; 232; 257,83 (poprawił własny rekord powiatu w wieku lat 16. o 2 kg)


SINCLAIR 

1.

Kościuk Michał

2001

Unia Hrubieszów

71.10

107

139

246

321.17

2.

Boncik Bartosz

2001

Orlęta Łuków

75.00

107

120

227

287.44

3.

Cios Maciej

2001

Znicz Biłgoraj

100.60

110

148

258

285.46

4.

Kłos Sebastian

2002

GCK Kobylany

75.50

103

120

223

281.34

5.

Joniec Dominik

2001

Agros Zamość

131.00

120

150

270

277.65

6.

Trytek Szymon

2001

Agros Zamość

93.00

105

128

233

265.80

7.

Borucki Jan

2001

Wisła Puławy

96.20

110

125

235

264.45

8.

Dziewiczkiewicz Jakub

2002

Unia Hrubieszów

99.40

107

125

232

257.83

 

Juniorzy U20

 

Kat. 94 kg

2. Puchala Michał 2000; 86,60; 121; 155; 276; 324,85


SINCLAIR

1.

Zwolak Marcin

1998

Znicz Biłgoraj

94.00

140

179

319

362.31

2.

Izdebski Marcin

1999

Orlęta Łuków

104.90

150

175

325

354.37

3.

Węgrzyn Jakub

1999

Wisła Puławy

138.50

151

180

331

337.12

4.

Boncik Łukasz

1999

Orlęta Łuków

82.30

126

152

278

335.26

5.

Puchala Michał

2000

Unia Hrubieszów

86.60

121

155

276

324.85

 

 

Opracował – Marek Ambroży Kitliński

Foto –fb  Michała Kościuka