21 lipca 2024

Znakomity start hrubieszowskiej sekcji podnoszenia ciężarów na czele z Ewą Mizdal-Usowską! – ZDJĘCIA

W dniach 8-9.05.2021 r. w Piotrowicach odbył się Turniej w podnoszeniu ciężarów o Puchar Starosty Powiatu Lubelskiego, jednocześnie odbył się Memoriał Kazimierza Ceglińskiego i Stanisława Mańki, w którym, jak zwykle znakomicie zaprezentowała się ekipa Unii Hrubieszów na czele z Olimpijką Ewą Mizdal-Usowska.  

Reklamy

Ze strony MKS Unia Hrubieszów Podnoszenie Ciężarów

Autonomiczna Sekcja Podnoszenia Ciężarów MKS „Unia” Hrubieszów po raz pierwszy w tym roku startowała wraz z nowym sponsorem sekcji – LHS.

Reklamy

Zanotowaliśmy bardzo dobre starty we wszystkich kategoriach wiekowych. Na uwagę zasługuje pierwszy w tym roku start naszej najbardziej utytułowanej zawodniczki Ewy Mizdal-Usowskiej, która wyrwała 92 kg i podrzuciła 114 kg co dało w dwuboju 206 kg i wypełnienie normy punktowej na Mistrzowską Klasę Sportową.

W bardzo ważnej klasyfikacji sinclaira, która jest klasyfikacją wśród wszystkich startujących zawodników w danej kategorii wiekowej zanotowaliśmy także świetne wyniki.

Reklamy

Wśród chłopców do lat 15 – Ryszard Poznański zajął II miejsce z nowymi rekordami życiowymi 60 + 73 =133kg – poprawa od ostatnich zawodów 16 kg !.

Dziewczęta do lat 15 – IV miejsce Oliwia Dziewiczkiewicz 47+64=111 kg- nowe rekordy życiowe.

Wśród dziewcząt do lat 20 – Julka Janiak I miejsce i najlepsza zawodniczka zawodów z nowym rekordem życiowym w rwaniu 84+104=188 kg w dwuboju, na trzecim miejscu Natalia Górniak 61+73 =134 kg, na czwartym miejscu Wiktoria Litwin z nowymi rekordami życiowymi 61+75 =136 kg w dwuboju.

W kategorii open kobiet na czwartym miejscu Ewa Mizdal-Usowska na piątym Diana Flak 80+103 =183 kg.

Wśród chłopców do lat 20 na VI miejscu uplasował się Jakub Dziewiczkiewicz 105+135=140 kg w dwuboju.

Dziękujemy bardzo za dofinansowanie startu LHS. Przed nami za tydzień start na Mistrzostwach Polski LZS do lat 15 w Siedlcach, gdzie także będzie nas wspierał LHS.

Wyniki zawodów »

(Opracował – mak, fot. facebook.com / MKS Unia Hrubieszów Podnoszenie Ciężarów)


Zobacz też:

Unia Hrubieszów wycofana z rozgrywek IV ligi

Unia Hrubieszów wycofana z rozgrywek IV ligi

LubieHrubie na Instagramie