Zwycięstwo na wyjeździe i remis u siebie

W ostatnich dwóch meczach zamojskiej klasy okręgowej piłkarze Unii Hrubieszów wygrali wyjazdowe spotkanie z Orkanem Bełżec 4:1 i zremisowali mecz na stadionie miejskim w Hrubieszowie z Gromem Różaniec 1:1.

Reklamy

 

Orkan Bełżec – Unia Hrubieszów 4:1

Skład Unii: Viacheslav Shushkovskyi, Piotr Fulara, Yevhenii Hrui, Łukasz Kamiński, Dominik Kazan (46′ Michał Wiejak), Mateusz Oleszczuk (80′ Krzysztof Garbacz), Adrian Oleszczuk (48′ Filip Pietrusiewicz), Mateusz Pańko (58′ Tomasz Przeworski), Mariusz Podgórski (71′ Tomasz Smoła), Kamil Tomczyszyn, Mariusz Zając

Bramki: 45′ Wojciech Kudlicki (Orkan), 20′ Piotr Fulara, 47′ Yevhenii Hrui, 56′ Michał Wiejak, 90’+3 Tomasz Przeworski (Unia)

Żółte kartki: Marcin Lewko, Damian Łakus, Bartłomiej Skulik (Orkan), Filip Pietrusiewicz, Mariusz Zając, Michał Wiejak (Unia)

Relacja:

https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/mecz/orkan-belzec,unia-hrubieszow,1707401.html

 

***

 

Unia Hrubieszów – Grom Różaniec 1:1 (0:0)

Skład Unii: Viacheslav Shushkovskyi, Piotr Fulara, Yevhenii Hrui (76′ Krzysztof Garbacz), Łukasz Kamiński, Dominik Kazan, Mateusz Oleszczuk, Adrian Oleszczuk (51′ Filip Pietrusiewicz), Mateusz Pańko (61′ Damian Rusiecki), Kamil Tomczyszyn, Michał Wiejak, Mariusz Zając

Bramki: Mateusz Pańko 49′, Marek Grelak 84′

Źółte kartki: Mariusz Zając, Mateusz Oleszczuk (Unia), Kamil Raduj (Grom)

Czerwona kartka: Krzysztof Garbacz (Unia)

Relacja:

https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/mecz/unia-hrubieszow,grom-rozaniec,1707412.html

 

***

 

Wyniki:

Orion Dereźnia – Victoria Łukowa/Chmielek 1:5

Olender Sól – Olimpia Miączyn 1:2

Włókniarz Frampol – Sokół Zwierzyniec 3:1

Korona Łaszczów – Gryf Gmina Zamość 0:6

Omega Stary Zamość – Olimpiakos Tarnogród 0:1

Unia Hrubieszów – Grom Różaniec 1:1

Huczwa Tyszowce – Orkan Bełżec 1:0

Igros Krasnobród – Ostoja Skierbieszów 0:2

 

Tabela:

1. Huczwa 4 12 12-2
2. Olimpiakos 4 12 15-7
3. Unia 4 10 10-3
4. Sokół 4 9 12-5
5. Victoria 4 9 12-5
6. Grom 4 8 8-4
7. Gryf 4 7 9-3
8. Omega 4 6 6-2
9. Olimpia 4 4 7-15
10. Ostoja 4 3 2-10
11. Włókniarz 4 3 6-9
12. Igros 4 3 5-9
13. Orkan 4 2 4-8
14. Olender 4 1 5-9
15. Orion 4 1 3-12
16. Korona 4 1 6-17

 

źródło: laczynaspilka.pl, dziennikwschodni.pl