Zwycięstwo siatkarek UPZ

Drużyna Uczelni Państwowej w Zamościu odniosła drugie zwycięstwo w rozgrywkach Zamojskiej Ligi LZS w piłce siatkowej kobiet.

W drugiej kolejce zawodniczki UPZ zmierzyły się z zespołem UKS Atomic Zamość. Pierwszy set był bardzo wyrównany i zakończył się zwycięstwem zespołu Uczelni Państwowej w Zamościu 27:25. W drugim secie zawodniczki UPZ zagrały niemal bezbłędnie, zdobywając większość punktów dzięki asom serwisowym. Druga partia zakończyła się sukcesem Uczelni Państwowej w Zamościu 25:12, a cały mecz wynikiem 2:0 dla podopiecznych trener Sylwii Kowalskiej.

W meczu z UKS Atomic Zamość zespół UPZ wystąpił w składzie: Diana Frankiewicz, Kamila Luterek, Diana Franaszkiewicz, Wiktoria Borek, Weronika Rewucha, Agnieszka Policha,  Jolanta Jasińska, Anna Opalińska, Paulina Kruk.