Zwycięstwo Unii na wyjeździe. Cosmos Józefów – Unia Hrubieszów 0:2

W dzisiejszym meczu wyjazdowym Zamojskiej Klasy Okręgowej, Unia Hrubieszów pokonała Cosmos Józefów 2:0.

Mecz od początku dobrze ułożył się dla Unii, w 3 minucie meczu bramkę strzelił Damian Otręba. Unia starała się od tego momentu kontrolować spotkanie. W pierwszej połowie hrubieszowianie mogli podwyższyć wynik, dobre sytuacje do strzelenia gola mieli Nowak i Oleszczuk. W drugiej części gospodarze starali się odrobić straty i około 60 minuty mecz się wyrównał. Gol Krystiana Oleszczuka w 82 minucie ustala wynik spotkania i pieczętuje zdobycie kolejnych 3 punktów przez hrubieszowski klub.

Cosmos Józefów – Unia Hrubieszów 0:2 (0:1)