100 turniejów tenisa stołowego dla Jerzego

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

Już w niedzielę 11 stycznia odbędzie się turniej tenisa stołowego w ramach akcji „100 turniejów tenisa stołowego dla Jerzego” Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Idea tego przedsięwzięcia łączy się z hasłem WOŚP „W zdrowym ciele zdrowy duch!”.

Główni organizatorzy już po raz kolejny chcą sprawić, że cała Polska zacznie grać w tenisa stołowego a my mamy nadzieję, że także Hrubieszów.

Zapraszamy więc, wszystkich sympatyków tenisa stołowego do hali HOSiR, gdzie będzie można spróbować swoich sił.

Na 20 – stu stołach zostaną rozegrane mecze w różnych kategoriach wiekowych. Zawodnicy otrzymają pamiątkowe piłeczki z serduszkiem, a dla najlepszych przewidziane są nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego do tenisa stołowego.

Podczas całego turnieju będą zbierane pieniądze do puszek, które w tym roku przeznaczone są na zakup aparatury diagnostycznej do wczesnego wykrywania nowotworów u dzieci. Wszystkie piłeczki i serduszka, które będą posiadały numery wezmą udział w losowaniu nagród rzeczowych.

W trakcie turnieju prowadzona będzie licytacja której dochód przeznaczony zostanie w całości na leczenie LAURKI SZALI.

„100 turniejów tenisa stołowego dla Jerzego” to okazja nie tylko do grania sportowego, ale także jest to dzień, który od wielu lat jednoczy całe polskie społeczeństwo w realizacji szczytnego celu, jakim jest niesienie pomocy chorym polskim dzieciom.

Warto zatem z niej skorzystać i gorąco Was do tego zachęcamy a na pewno wrażeń sportowych i niespodzianek w tym dniu nie zabraknie.

Zgłoszenia kierować na adres e-mail: krawczukz@o2.pl

W dniu zawodów zgłoszenia będą przyjmowane na hali od godz.10.00 – 11.00 w kategoriach młodzieżowych, a do godz. 12.00 w kategoriach seniorów. Rozpoczęci gier – godz. 11.15.

ZAPRASZAMY !!!

Hrubieszow 2009-01-08