119 wydanie audycji Radia RTM-Staszic

Piosenki Teatru Piosenki Młyn „Miłość na którą czekam” i „Boże, jak ja mu to powiem”, spotkanie samorządów uczniowskich z przedstawicielami władz Starostwa Powiatowego, ekstremalna Droga Krzyżowa krakowskich studentów, rozmowa z harcerzami z drużyn działających przy Parafii Ducha Świętego, pożegnanie kultowego programu telewizyjnego „Szansa na sukces”, dzieje Strzyżowa.

Reklamy

W 119 wydaniu audycji Radia RTM-Staszic usłyszymy zgodnie z minutowym programem:

1. 00-03 Piosenki na powitanie ze spektaklu Teatru Piosenki Młyn „Miłość na którą czekam” i „Boże, jak ja mu to powiem”.
2. 03-12 Relacja ze spotkania samorządów uczniowskich z przedstawicielami władz Starostwa Powiatowego, przygotowana przez Patrycję Tomaszewską.
3. 12-17 Reportaż Patryka Bedlińskiego z Krakowskiego Oddziału Radia RTM Staszic z ekstremalnej Drogi Krzyżowej krakowskich studentów.
4. 17-31 Z harcerzami z drużyn działających przy Parafii pod wezwaniem Ducha Świętego rozmawia Karol Kapusciński.
5. 31-60 Pożegnanie kultowej audycji telewizyjnej „Szansa na sukces”, oraz reportaż z eliminacji do programu w Lublinie, a także recenzja książki Wojciecha Mana, o tym w studio rozmawiają Stanisław Nowak i Tomek Woźniak z Wrocławskiego Oddziału Radia RTM-Staszic.
6. 60-76 Felieton historyczny p. Heleny Bojarczuk z cyklu „Historia miast i miejscowości Ziemi Hrubieszowskiej” dzieje Strzyżowa.