27 Finał WOŚP: Kamil Możeluk zostanie burmistrzem Hrubieszowa

Wystawiony przez Burmistrz Miasta Martę Majewską „Dzień w roli Burmistrza Miasta Hrubieszowa” wylicytował za cenę 3 tysięcy złotych Kamil Możeluk.

Reklamy

 

„Pomaganie jest dziecinne proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych” – pod takim hasłem w minioną niedzielę (13 stycznia) odbył się w HDK koncert 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Na scenie HDK zagrały hrubieszowskie zespoły, a koncertowi towarzyszyła aukcja gadżetów od Fundacji WOŚP oraz przedmiotów przekazanych przez hrubieszowskie firmy i mieszkańców.

Wśród licytowanych przedmiotów były m.in. wystawiony przez Burmistrz Miasta Martę Majewską „Dzień w roli Burmistrza Miasta Hrubieszowa” oraz srebrna biżuteria.

„Burmistrzem Miasta na jeden dzień” został Pan Kamil Możeluk, który wygrał licytację za kwotę 3 tys. zł. Panu Kamilowi gratulujemy wygranej i prosimy o kontakt z Urzędem Miasta w celu uzgodnienia terminu odbioru przedmiotu aukcji. Biżuteria została wylicytowana za kwotę 360 zł.

Dziękujemy wszystkim członkom sztabu, wolontariuszom i sponsorom 27 Finału WOŚP w naszym Mieście. Dzięki dobrym sercom podczas tegorocznego Finału WOŚP w Hrubieszowie udało się zebrać około 65 tysięcy złotych (zeszłoroczny rekord to 33 924,24 zł; oficjalne dane będą w najbliższą środę).

 

źródło: UM w Hrubieszowie

fot. lubiehrubie.pl, UM w Hrubieszowie