45-lecie Zespołu Szkół nr 3

Dnia 30.11.2006 r. Zespół Szkół nr 3 obchodził 45-lecie swojego istnienia.
Uroczystość jubileuszowa rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru i Hymnem Narodowym.

Reklamy

Następnie Samorząd Uczniowski w imieniu wszystkich uczniów podziękował całemu Gronu Pedagogicznemu, Dyrekcji oraz tym, którzy kształtowali wizerunek szkoły we wcześniejszych latach i wręczył kwiaty na ręce Dyrekcji.

Po zakończeniu tej oficjalnej części nastąpiła mniej oficjalna część artystyczna, którą przygotowali uczniowie klasy II B wraz ze swoim wychowawcą Robertem Szwancem oraz ich koledzy z innych klas wraz z prof. Grażyną Lisowską, która z kilkoma osobami ze swojej klasy pomogła udekorować salę gimnastyczną na ten piękny Jubileusz.

Część artystyczna nie okazała się poważną akademią, lecz dla wszystkich była spojrzeniem na szkołę w każdej sytuacji. Emocje towarzyszące odbiorcom były bardzo zróżnicowane – od śmiechu, aż po łzy wzruszenia.

Jubileuszowy dzień podsumowała szkolna dyskoteka ostatkowa, którą rozkręcał DJ Q-ki. Impreza zakończyła się o godz. 21.34.
Bardzo użyteczna okazała się pomoc w nagłośnieniu, którą zapewniła nam Agencja Art-Weselna BRUNO.

Dla całej społeczności szkolnej ten dzień był bardzo ważny i wiemy na pewno, że wspomnienia z nim związane będą jeszcze długo nam towarzyszyły.

tekst:
madzia

zobacz zdjęcia >>