Abrakadabra, abrakadabra, niechaj teraz rządzi magia!

W dniu 26.11.2013 r. w dla uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego został zorganizowany magiczny wieczór andrzejkowy, poświęcony zabawom i wróżbom, oprawiony dyskoteką i charakterystyczną wzniosłą na ten cel dekoracją.

Reklamy

W dniu 26.11.2013 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Powiatowym Zespole Placówek Szkolno – Wychowawczych w Hrubieszowie  pod przewodnictwem nauczycieli: B. Gołofit – Hawryluk, K. Wawrusiewicz, G. Gumieli, J. Dyjach, B. Tarnawskiej dla uczniów naszej szkoły został zorganizowany magiczny wieczór andrzejkowy, poświęcony zabawom i wróżbom, oprawiony dyskoteką i charakterystyczną wzniosłą na ten cel dekoracją, wykonaną przez panią J. Hładkiewicz.

Należy zaznaczyć, iż wieczór służył przypomnieniu, a zarazem kultywowaniu tradycji ludowych, a co za tym idzie, zwyczajów i wierzeń związanych z wigilią św. Andrzeja. Ponadto przeplatany tańcem i zabawą przenosił jego uczestników w zaczarowany świat magii na wesoło, integrując jednocześnie ze sobą dzieci i młodzież PZPSW. Wróżby traktowane z przymrużeniem oka powodowały ogromną radość uczniów, „zdrową” rywalizację, wzmożoną inwencję twórczą wychowanków. Całość wplatała się w urok czarownej dyskoteki, do której muzycznie wprowadzał nas zespół NOKAUT …..no i oczywiście  podczas, której „nogi się same rwały do tańca”.

Reklamy

 

Zdjęcia:

http://pzpswhrubieszow.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/81654/abrakadabra_abrakadabra_niechaj_teraz_rzadzi_magia_

 

Opracowanie: B. Gołofit – Hawryluk

fot. PZPSW