Agnieszka Szwanc laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

Hrubieszów

21 kwietnia Agnieszka Szwanc z Zespołu Szkół nr 3 w Hrubieszowie została laureatką bardzo prestiżowego XIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej organizowanego przez „Civitas Christiana” w Lublinie z filią w Zamościu w zakresie Ewangelii Synoptycznych.

Reklamy

Jeszcze nie tak dawno – 4 marca 2009 r. – byliśmy świadkami wygranej przez Łucję Śliwińską – XIX Olimpiady Teologii Katolickiej w Zamościu. Ku naszej większej radości mamy już kolejnego laureata bardzo prestiżowego XIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej organizowanego przez „Civitas Christiana” w Lublinie z filią w Zamościu w zakresie Ewangelii Synoptycznych.

Nie łatwą rzeczą było przejść próg kwalifikacji szkolnej, uwzględniając poziom i zakres trudności.

Udało się to trzem osobom z klasy – II A przygotowywanych przez ks. Mariusza Skubisa:
Agnieszce Szwanc, Joannie Sołdaczuk i Pawłowi Falęcie, którzy tym samym wzięli udział w II etapie powyższej Olimpiady Ogólnopolskiej w Zamościu.

21 kwietnia 2009 r., po bardzo zaciętej i burzliwej rywalizacji, jednym z trzech finalistów w/w Olimpiady została Agnieszka Szwanc, która zajęła 3 miejsce, a tym samym zdobyła „bilet” do III etapu Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej, który odbędzie się w Warszawie w dniach 8-9 czerwca b.r.

Zarówno Agnieszce Szwanc, jak i pozostałym uczestnikom biorącym udział w Olimpiadzie w Zamościu z ZS Nr 3 w Hrubieszowie; za serce włożone w profesjonalne przygotowanie – dziękujemy. Niektórym zabrakło tylko przysłowiowego „łutu szczęścia”.

Na dalszą drogę sukcesów na polu zainteresowań osobistych, życzymy – powodzenia.

ZS nr 3

Hrubieszow LubieHrubie 2009