Akcja „Ja i Ty mówimy po angielsku” w hrubieszowskim Przedszkolu nr 5

Dzieci z hrubieszowskiego Przedszkola nr 5 skontaktują się ze swoimi rówieśnikami z Hiszpanii.

Reklamy

W Miejskim Przedszkolu nr 5 w ramach propagowania posługiwania się językiem angielskim oraz zachęcenia już najmłodszych lat do stawiania kroków w tym języku nauczyciel p. Rafał Maksymiuk wyszedł z inicjatywą, aby nawiązać kontakty z przedszkolami z innych krajów.

Chcemy pokazać naszym dzieciom inny kraj, jego kulturę, rówieśników, gry i zabawy, w jakie bawią się w swoim przedszkolu, atmosferę.

Reklamy

Pan Rafał skontaktował się ze znajomymi z Hiszpanii, którzy są także nauczycielami języka angielskiego w przedszkolu, w hiszpańskim mieście Vigo. Zaproponował, by połączyć się z nimi i przeprowadzić wideorozmowę.

Wychowawcy – Jorge i Nuria, z przyjemnością poprowadzą z nami rozmowę w pierwszym tygodniu marca, aby móc zaprezentować swoje przedszkole. Pewnie z chęcią dowiedzą się też wiele rzeczy o naszym przedszkolu, przedszkolakach i mieście Hrubieszowie.

Jesteśmy pewni, że dzieci z entuzjazmem podejdą do projektu i z ciekawością dowiedzą się, jak wygląda przedszkole w Hiszpanii. Będziemy informować o naszych poczynaniach językowych i promujących naszą edukację przedszkolną.

Przedszkole nr 5


Zobacz też:

Hrubieszów: Miejskie Przedszkole nr 5

Hrubieszów: Miejskie Przedszkole nr 5