Ambu-Lans. Łukasz Worobel. Jego miłość została przypieczętowana

Jedni w święto zakochanych rezerwują stoliki w najlepszych restauracjach, oglądają komedie romantyczne inni zaś zasypują się czekoladkami, bukietami kwiatów lub słodkimi postami na Facebooku. Jest jednak odosobniony przypadek i wyjątkowy facet, który docenił tego dnia swoją największą miłość.

Reklamy

 

Pochodzący z Hrubieszowszczyzny Łukasz Worobel wypowiedział, a właściwie wyśpiewał symboliczne słowa „Teraz Cię zakręcę” i jak się okazało poznaliśmy tym samym tytuł jego najnowszej muzycznej produkcji. Słowa te a zarazem czyny potwierdziły nam dodatkowo, że największą miłością wokalisty Ambu-Lansu jest…? Muzyka! Na 14 lutego przypadła data zdjęć do najnowszej muzycznej propozycji zespołu Ambu-Lans. Artysta żartuje:

„Tego szczególnego dnia miłość mnie wybrała, a ja wybrałem ją. Spędziliśmy razem bardzo przyjemny, trochę pracowity ale i owocny dzień i co chwilę powtarzałem jej Teraz Cię zakręcę”

W ten oto sposób powstał najnowszy teledysk kolegi pochodzącego z Ziemi Hrubieszowskiej.

Informacja ta powinna szczególnie ucieszyć miłośników muzyki disco oraz fanów Łukasza, ponieważ jak sam mówi ubiegły rok minął w separacji z projektem  znanym pod nazwą Ambu-Lans. Jak relacjonuje wokalista:

„Dałem się zwieść nieodpowiedniej osobie podającej się za producenta i managera muzycznego. Wynikiem tego była zmiana nazwy projektu a w konsekwencji brak możliwości rozwoju. To był błąd- kosztowny i emocjonalnie i finansowo. lichwiarz i w tym środowisku nie brakuje. Niech to będzie przestroga dla innych a ja nie chcę do tego już wracać. Przede mną dużo pracy aby przypomnieć się publiczności  i z pewnością dołożę wszelkich starań aby zadowolić ich muzycznie”

Zdjęcia do zakręconej produkcji powstały w znakomitym podlubelskim „Brand Music Club” w Skokowie. Nawiązując do tytułu utworu na planie pojawili się zdolni tancerze, lecz tym razem tańca towarzyskiego. Wiemy też, że za warstwę tekstową i muzyczną odpowiada Łukasz Worobel. Zachowując jednak trochę tajemnicy wokalista nie zdradza wszystkiego co zadziało się na planie zdjęciowym. Musimy koniecznie obejrzeć.

Jak widzimy zawsze pozytywny Łukasz nie traci ani zapału, ani pomysłów, ani weny do tworzenia muzyki disco. My natomiast ze swoich wyjątkowych źródeł mamy informacje, że najnowszy utwór „Teraz Cię zakręcę” może zakręcić nie jednym parkietem w klubie disco. Witamy więc Łukaszu z powrotem, witamy Ambu-Lans, czekamy na gorącą produkcję i trzymamy kciuki.

 

Udostępniamy Wam oficjalny teledysk do teledysku hrubieszowskiego artysty:

https://www.youtube.com/watch?v=VDbUNFMpqqM

 

„Ambu-Lans” Polub stronę zespołu:

https://www.facebook.com/Ambu-Lans-Disco-134032409999348/

 

(źródło, fot. Ambu-Lans, wideo: youtube.com)