Ambu-Lans, pogotowie dobrego nastroju i zabawy

Ambu-Lans, pogotowie dobrego nastroju i zabawy, pozytywny przekaz. Innymi słowy – Łukasz Worobel. Możemy bez wątpienia i z dumą powiedzieć, że „nasz chłopak”.

Reklamy

Reprezentował nas w Polsce, w każdej możliwej i dobrze kojarzącej się formie. Koledzy i koleżanki mogą go pamiętać, z czasów szkolnych zmagań w „Mechanicznej”, z pomostu sztangistów hrubieszowskiej „Unii”, Zespołu Nicolaus, Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Hrubieszowskiej oraz wszelkich miejsc i wydarzeń związanych z rozrywką po tej stronie Wisły, czyli z dawnego i nieugiętego składu grupy Yago.

Nadal z dużym rozmachem i świeżym podejściem kontynuuje swoją muzyczno-rozrywkową przygodę. Jak sam mówi, bawi się tym, spełniając swoją pasję, przebywając obecnie w Szczecinie. Utwory spod jego rąk trafiają do stacji radiowych i internetowych, do muzycznych programów telewizyjnych. Pisze także utwory dla innych wykonawców i kolegów z branży.
 
24.11.2012 – czyli niedawno, odbyła się telewizyjna premiera nowego videoklipu Łukasza. Łukasz odważa się złamać stereotyp teledysków disco i pozbawia go półnagich pań oraz „wypasionych” (wypożyczonych zresztą) aut. Ten pomysł powinien przypaść do gustu wielu widzom. Resztę możemy zobaczyć sami. o tym, czy klip i utwór jest interesujący – zdecydujecie sami, z uwagi na fakt, że Łukasz to „nasz chłopak” z Hrubieszowa (a naszych się wspiera) polecamy jednak poniższy link:

http://www.youtube.com/watch?v=WIsqjX-hCTk&feature=youtu.be
 


Pomysł i inicjatywa powstania formacji Ambu-Lans istniała od 2009 roku, w którym na kartkach papieru do studia trafiają pomysły związane z muzyką. Pomysłodawcą był Łukasz Worobel oraz Marek Kurys (obecnie zespół „Strych”). Osobą, której na koncertach nie widać, a warto o niej wspomnieć, jest od obecnego lata Emil Jeleń. Znakomity twórca aranżacji oraz współautor bieżących produkcji zespołu. Pracuje nad muzyką we własnym studio. Tworzy utwory dla wielu wykonawców muzycznej sceny pop dance. („Szmaragdy i diamenty”, „Wierny jak przyjaciel” itp.). Jego produkcje są często oprawą muzyczną wielu programów TV (m.in. „Szansy na sukces”).

W założeniu muzyka prezentowana przez Ambu-Lans, to polska muzyka taneczna z pogranicza disco, pop i dance. Melodyjne utwory, taneczne rytmy, rozrywkowa atmosfera. Dzięki doświadczeniu scenicznemu, kontakt z publicznością i interaktywny sposób prowadzenia koncertów jest niezapomnianym wrażeniem i zapada na długo w pamięci publiczności. Współpraca z najlepszymi twórcami tej branży (Wydawnictwo Muzyczne Folk) pozwala na zaspokojenie najbardziej wymagających słuchaczy muzyki tanecznej. Łukasz na koncertach posiłkuje się grupą doświadczonych tancerzy (b-boy).

Aktualnie zespół przygotowuje nowe produkcje muzyczne (być może na płytę), program koncertowy na eventy, imprezy masowe, plenerowe, w klubach, dyskotekach, imprezy firmowe, dni miast, festyny itp.
 

Kontakt z formacją Ambu-Lans: www.ambu-lans.pl