18 lipca 2024

Andrzej Kawulka – Moje miasto Hrubieszów. Nowy teledysk byłego piłkarza i trenera

Hrubieszowianin Andrzej Kawulka obecnie mieszka na Śląsku. Ostatnio nakręcił z pomocą przyjaciół z Hrubieszowa teledysk do nowego utworu pt. „Moje miasto Hrubieszów”. Trwa montaż teledysku do piosenki.

Reklamy


Andrzej Kawulka muzyk i piłkarz!

Andrzej Kawulka jako młody chłopak uwielbiał grę w piłkę nożna, ale nie miał za wielkich możliwości, aby rozwinąć swoje umiejętności, co nie przeszkodziło, że po podjęciu pracy grał w lidze zakładowej, jak i w drużynie amatorskiej Kresy Hrubieszów.

Reklamy

Jednocześnie sędziował mecze piłkarskie, prowadził w Unii grupę młodzieżową chłopców, a następnie założył przy Unii młodzieżową drużynę dziewcząt i trzeba powiedzieć, że w miarę upływu czasu dziewczęta zaczęły odnosić sukcesy w meczach towarzyskich, czy turniejach, zdobywając sporo pucharów, dyplomy, wyróżnienia indywidualne, które pamiętam jak p. Andrzej prezentował je podczas jednego z zebrań zarządu Klubu.

Niestety, pan Andrzej z przyczyn osobistych wyjechał z Hrubieszowa na Śląsk i nikt nie kontynuował zajęć z dziewczętami, więc sekcja została rozwiązana. Jednak, jedna z dziewcząt Krystyna Kusiak, nadal trenuje tę dyscyplinę, na dodatek jest uczennicą piłkarskiej szkoły sportowej w Białej Podlaskiej i występuje w drugoligowej Koronie Łaszczów.

Reklamy

Wiem także, że pan Andrzej już w Hrubieszowie pokazywał się muzycznie, jak widać i można usłyszeć – robi to obecnie na dobrym, wysokim poziomie.

 

Opracowal – mak

 

 

Strona, na której można posłuchać piosenek Andrzeja:

http://kresowiak15.wrzuta.pl/

 

Zobacz też:

SPORT – Drużyna piłkarek nożnych Foto