Angielski dla dzieci i młodzieży – zapisy na rok szkolny 2021/2022. Bezpłatne lekcje pokazowe – 9 września 2021

Angielski dla dzieci i młodzieży w Centrum Helen Doron Hrubieszów – dlaczego warto zapisać się??? Przyjdź i sprawdź, czy nasz angielski spodoba się Tobie i Twojemu dziecku. Tworzymy nowe grupy na każdym poziomie – dla maluszków, przedszkolaków, dzieci w wieku szkolnym i nastolatków.

Reklamy

Helen Doron English to międzynarodowa sieć szkół uczących dzieci i młodzież języka angielskiego.

Helen Doron English jest autorską, wyjątkową, prostą, a przy tym niezwykle skuteczną metodą naturalnego nauczania języka angielskiego, odpowiednią dla każdego dziecka, bez względu na to, jaki jest jego język ojczysty. Dzięki nowatorskiej metodyce, atrakcyjnym programom, wyjątkowym materiałom edukacyjnym i nowoczesnym technologiom, wykwalifikowanym, niezwykle kreatywnym nauczycielom pomagamy naszym uczniom w pełni wykorzystać ich ogromny potencjał. Podstawowe  filary naszego nauczania to regularny kontakt z językiem oraz pozytywne wzmacnianie umiejętności uczniów, co powoduje, że uczą się języka angielskiego tak samo łatwo jak języka swoich rodziców.

Reklamy
Już dziś zarezerwuj miejsce w grupie dla swojego dziecka – zadzwoń – 881 513 100.

Liczba miejsc w grupach ograniczona!!!

W Centrum Helen Doron Hrubieszów podczas zajęć przygotowujemy również do egzaminów Cambridge.

Przygotowujemy do egzaminów Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools, C1 Advanced, prowadzonych przez wykwalifikowanych lektorów, którzy są również egzaminatorami Cambridge English.

Wyniki egzaminów Cambridge są wpisywane na świadectwa szkolne jako szczególne osiągnięcia ucznia. Nasze certyfikaty, uznawane przez ponad 20 tysięcy uniwersytetów, pracodawców i inne instytucje, otwierają drzwi do najlepszych uczelni i szkół oraz pomagają w otrzymaniu wymarzonej pracy.

Centrum Helen Doron Hrubieszów

ul. Partyzantów 16/3

22-500 Hrubieszów

Tel. 881 513 100

www.facebook.com/helen.doron.hrubieszow

www.helendoron.pl/hrubieszow


Artykuł sponsorowany