Babcock Wanson – poznaj pełną ofertę!

Zaawansowane urządzenia do obróbki cieplnej, sprzęty grzewcze, palniki – produkcją tego wszystkiego zajmuje się ceniony na całym świecie producent Babcock Wanson. Co warto wiedzieć o ofercie tej marki? Jakiego rodzaju zaawansowane systemy znajdziesz w jej gamie? Poznaj pełny przekrój sprzętów firmy.

Reklamy

Zanim przejdziemy jednak do kompleksowej analizy oferty międzynarodowego przedsiębiorstwa Babcock Wanson, poznajmy jego historię i zakres działania.

Co warto wiedzieć o firmie?

Bogata tradycja przedsiębiorstwa Babcock Wanson sięga jeszcze XIX wieku. Założyciele firmy Babcock and Wilcox (jak wtedy nazywała się dzisiejsza międzynarodowa korporacja o uznanej sławie) wynaleźli między innymi wodnorurkowy kocioł parowy.

Przez ponad 150 lat prowadzenia działalności, specjaliści zatrudnieni przez markę zainstalowali ponad 100 000 produktów, w ponad 100 krajach, na rzecz ponad 50 tysięcy obsługiwanych klientów! Wśród korzystających z ich oferty produktowej możemy wymienić między innymi duże, międzynarodowe marki, klientów indywidualnych i firmy rodzinne. Wszystkie cenią sobie jakość oferowanych egzemplarzy i kompleksową obsługę sprzedażową i posprzedażową.

Jakiego rodzaju produkty znajdziesz w asortymencie tej marki?

Firma ceniona jest także ze względu na bardzo rozbudowaną gamę produktową. Dzięki Babcock Wanson nabędziesz między innymi różnego rodzaju kotły parowe (do zastosowań na mniejszą i dużą skalę), kotły oleju termalnego, kotły wody, systemy do odzyskiwania ciepła (ekologiczne i oszczędne), a także palniki, dopalacze przemysłowe czy systemy uzdatniania wody.

Uznanym na rynku produktem przedsiębiorstwa są także nagrzewnice powietrza, które umożliwiają obróbkę termiczną różnego rodzaju materiałów, działając m.in. w branży przetwórczej, spożywczej czy metalurgicznej.

Wszystkie produkty oferowane są w różnych wariantach związanych z wielkością danego sprzętu, jego mocą czy przeznaczeniem. Każdy z nich cechuje się trwałością i pełną obsługą ze strony firmowych specjalistów.

Dlaczego powinieneś postawić na urządzenia tego producenta?

Przede wszystkim stawiając na ofertę Babcock Wanson masz pewność, że nabyte urządzenie będzie przez długi czas sprawdzać się w pracy. Firma oferuje na swoje produkty długoletnią gwarancję, w pełni wspierając gwarancyjny serwis. Po zakończeniu ochrony nadal możesz liczyć na wsparcie, korzystając z kompleksowego dostępu do części i usług naprawczych. Dzięki temu systemy międzynarodowego potentata działają w różnego rodzaju przedsiębiorstwach przez długie lata.

Co istotne, Babcock Wanson ma również bardzo rozbudowany pion doradczy. Jeżeli nie do końca wiesz w jaki sprzęt zainwestować, eksperci firmy wskażą Ci optymalne rozwiązanie i pomogą w doborze dodatkowych elementów wyposażenia. Inwestycja w produkty prosto od Babcock Wanson będzie z pewnością sprzyjać rozwojowi Twojej firmy!

­

(tekst i fot. mat. partnera)