Bal Gimnazjum nr 3

Hrubieszów

Reklamy

13 lutego 2010 roku tradycji stało się zadość. Jak co roku, już po raz dziewiąty, rozpoczął się bal gimnazjalny klas III Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie. Gdy wybiła godz. 17.00 uczniowie prowadzący część oficjalną balu – Jagoda Dąbek i Bartłomiej Grzyb, powitali zaproszonych gości.

***

Na tę wspaniałą uroczystość przybyli: Burmistrz Miasta Hrubieszowa pan Zbigniew Dolecki, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miasta pan Szymon Patkowski, dyrektor gimnazjum pani Anna Świstowska, przewodniczący Rady Rodziców pan Grzegorz Mieczałowski, Ks. Grzegorz Szubtarski oraz wychowawcy klas trzecich: pani Elżbieta Kosik – Bobryk, pani Stanisława Szajnoga, pani Anita Baranowska oraz pani Małgorzata Jasina. Wśród tłumu można było zauważyć twarze absolwentów gimnazjum, którzy pojawili się tutaj, aby podziwiać obecnych trzecioklasistów i wspominać swój bal.

Uroczystość balu rozpoczęła się tradycyjnym staropolskim polonezem w wykonaniu młodzieży klas trzecich. Figury tańca przygotowała pani Grażyna Temporowicz. Po pamiątkowych zdjęciach z wychowawcami rozpoczęła się Szkolna Gala Wręczania Oskarów. Oskary były rozdawane nauczycielom gimnazjum w różnych kategoriach. Zabawa była świetna, a nominowani nauczyciele byli często zaskoczeni, że zostali nagrodzeni. Część artystyczną przygotowały panie Aneta Derlak i Anita Baranowska.

Po części artystycznej rozpoczęła się zabawa. Obecność na balu sprawiła, że chociaż na chwilę można było zapomnieć o szkolnych obowiązkach, troskach i problemach, a przede wszystkim o czekającym uczniów egzaminie gimnazjalnym i rozstaniu ze szkołą. Zabawa była wspaniała. Zewsząd dało się słyszeć śmiech i radosne okrzyki.

Uczniowie klas III, jak zawsze, składają serdeczne podziękowania rodzicom, bez których nie byłoby balu, wychowawcom klas i wszystkim nauczycielom, którzy zaangażowali się w przygotowania do balu.

***

Info i foto:
Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie

_________________________________________________

Zdjęcia »

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2010