28 września 2023

Bezpieczne wakacje w Małym Księciu

W Miejskim Przedszkolu nr 1 przy ul. Gródeckiej odbyło się spotkanie dzieci z funkcjonariuszką policji.

Reklamy

 

Każdy z nas myśli już o wakacjach, jednak nie możemy zapominać o bezpieczeństwie swoim i innych osób. W naszym Przedszkolu przy ul. Gródeckiej, 2.07.2019 r. odbyło się spotkanie z funkcjonariuszem policji.

W trakcie spotkania przedszkolaki dowiedziały się, jak bezpiecznie zachowywać się podczas nadchodzących wakacji. Prowadząca ostrzegła przed zagrożeniami, jakie mogą ich spotkać.

Reklamy

St. asp. Edyta Krystkowiak przypomniała dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz omówiła, jak zachować się, gdy zaczepi je obca osoba. Przypomniała zasady bezpieczeństwa podczas zabawy w domu i na podwórku, przestrzegała również dzieci przed korzystaniem z niestrzeżonych kąpielisk, organizowaniem zabaw w niebezpiecznych miejscach. Informowała o sposobach zachowania i wzywania pomocy w przypadku nagłych zdarzeń.

Przedszkolaki uważnie słuchały i miejmy nadzieję, że skorzystają z cennych wskazówek oraz przestróg. Życzymy, aby ich wypoczynek wakacyjny był słoneczny, radosny a przede wszystkim bezpieczny.

Reklamy

Dziękujemy st. asp. Edycie Krystkowiak za spotkanie.

 

Dyrektor, nauczyciele i dzieci