Bezpłatne badanie wzroku i dermokonsultacje w centrum Hrubieszowa – Okularium i Oriflame zapraszają wszystkich mieszkańców!

Już w najbliższy piątek, 4 sierpnia, zapraszamy wszystkich mieszkańców Hrubieszowa i okolic do dużego, czerwonego namiotu Okularium. Znajdziecie go na skwerze przy Placu Wolności w centrum miasta.

Reklamy

 

Tylko tego dnia w godz. 10-16 w namiocie będzie na Was czekać bezpłatne komputerowe badanie wzroku przeprowadzane przez specjalistów z zakresu optometrii z salonu Okularium w Hrubieszowie. Każda osoba, która odwiedzi namiot otrzyma fachową poradę z zakresu profilaktyki wad wzroku i ochrony przeciwsłonecznej, a także zaproszenie na bezpłatne, kompleksowe badanie wzroku i kupony rabatowe o wartości 100 i 200 zł na zakup okularów.

Profesjonalne badanie w warunkach gabinetowychbędzie można wykonać nawet tego samego dnia w godz. 10-16 w salonie optycznym Okularium przy ul. Narutowicza 31 w Hrubieszowie. Pracownicy salonu zapewniają, że z zaproszeniem będzie można się zapisać na badanie także na przyszły termin. W salonie, oprócz gabinetu optometrycznego wyposażonego w sprzęt najwyższej jakości, znajdziesz także szeroki wybór opraw korekcyjnych i przeciwsłonecznych oraz akcesoriów niezbędnych do ich prawidłowej pielęgnacji. Natomiast miła i chętna do pomocy obsługa salonu, zapewni fachowy dobór oprawy i szkieł okularowych.

Dodatkową atrakcją będzie bezpłatne komputerowe badanie cery przeprowadzone przez firmę kosmetyczną Oriflame. Aparat API AramoPortableScaner Integration to urządzenie do nowoczesnego badania cery, które zapewnia dokładną analizę stanu skóry. Urządzenie bada następujące parametry: nawilżenie, pory skórne, melaninę, stany zapalne, zmarszczki oraz wrażliwość cery. Wynik takiego badania pozwoli dobrać najlepszą pielęgnację dopasowaną do potrzeb Twojej skóry.

Bezpłatne badanie wzroku, kupony rabatowe oraz dermokonsultacje  – takiego wydarzenia Hrubieszów jeszcze nie widział! Pamiętajcie – 4 sierpnia, skwer przy Placu Wolności, Hrubieszów! Bądźcie tam razem z nami i zadbajcie o swoje zdrowie i urodę na wakacje!

Serdecznie zapraszamy!

 

Salon optyczny Okularium

ul. Narutowicza 31

22-500 Hrubieszów

Tel. 84 618 31 92

 

Zapoznaj się z najnowszą ofertą Okularium

http://okularium.pl/promocje_25/wyprzedaz-opraw-do-70-.html

Zajrzyj także na Facebooka – https://pl-pl.facebook.com/optykaokularium/

 

 

 

fot. mat. sponsora