Bezpłatne kursy internetowe języka niemieckiego oraz rosyjskiego slangu

Zapraszamy do zapoznania się z bezpłatnym internetowym kursem podstaw języka niemieckiego – austriacki wariant oraz bezpłatnym kursem internetowym rosyjskiego slangu.

Reklamy

Bezpłatny internetowy kurs podstaw języka niemieckiego – austriacki wariant

Kontynuując dobrą tradycję bezpłatnych kursów językowych, uruchamiamy na portalu „Port Europa” darmowy internetowy kurs języka niemieckiego – austriacki wariant.

Tradycyjnie już nasz kurs ma mało wspólnego z klasycznym, nudnym kursem językowym. Mimo, iż język niemiecki nie jest językiem słowiańskim, to ma zaskakująco wiele podobnych słów do tych, które występują w Polsce.

http://www.porteuropa.eu/niemiecki

 

Bezpłatny kurs internetowy rosyjskiego slangu

Zaskocz swojego rusycystę i zaszpanuj przed kumplami znajomością rosyjskiego slangu! Nie oszukujmy się: język rosyjski, którego uczą w szkole, nie ma nic wspólnego z prawdziwym językiem Rosjan. A ten jest nasycony wulgaryzmami i specyficznym slangiem, którego używają nawet politycy i osoby powszechnie uznawane za przedstawicieli elity. Chcesz poznać prawdziwy język Rosjan – nie ma wyjścia, musisz poznać również wyrazy slangowe, w tym powszechnie używane wulgaryzmy.

Tego wszystkiego dowiesz się na naszym bezpłatnym kursie internetowym rosyjskiego slangu, organizowanym przez portal „Port Europa”.

http://www.porteuropa.eu/rosyjski