Bierność – singiel zespołu Venelium (WIDEO)

Singiel zespołu Venelium „Bierność” jest już dostępny w serwisie Youtube. Utwór jest pierwszym zwiastunem debiutanckiego albumu grupy, w skład której wchodzi hrubieszowianin Kajetan Pańko.

Reklamy

Utwór, zarówno jak nadchodzący album, jest próbą zagłębienia się w świat i zmierzenia się z jego mroczniejszą stroną. Zespół stara się przez to przekazać swoje spojrzenie na otaczającą rzeczywistość. W tekstach i muzyce pokazują zarówno jej piękne aspekty, jak również smutki, z którymi się mierzą.

Muzyka i słowa są autorstwa członków zespołu, Kajetana Pańko (gitara, instrumenty wirtualne, produkcja muzyczna) i Dominiki Kapuśniak (wokal, skrzypce). Nagranie zostało zrealizowane przez Kajetana Pańko, w jego domowym studiu oraz w studiu Agencji Artystycznej BRUNO, która zajęła się też nagraniem teledysku.

Zespół powstał w 2018 roku, w wyniku spontanicznej sesji nagraniowej. Nie kryje swojej fascynacji twórczością wykonawców, którzy szczyt swojej popularności odnotowali na początku wieku. Zaliczają się do nich m.in. Evanescence, Linkin Park czy t.A.T.u.

­

Bierność

Muzyka/Słowa: Venelium

Realizacja nagrania: Kajetan Pańko / Agencja Artystyczna „BRUNO”

Realizacja teledysku: Tomasz Brudnowski (Studio Filmowe „BRUNO”)

(info: KP, wideo: youtube.com / Venelium)


Zobacz też:

Hrubieszowski cmentarz nocą (ZDJĘCIA)

Hrubieszowski cmentarz nocą (ZDJĘCIA)