Biuro Obsługi Klienta Zakładu Energetycznego pozostaje w Hrubieszowie!

Do Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie wpłynęło zapewnienie ze strony Dyrektora PGE Obrót S.A. Pana Piotra Boratyna, że na chwilę obecną nie ma decyzji o zamknięciu Biura Obsługi Klienta w Hrubieszowie.

Reklamy

W związku z napływem niepokojących informacji o planowanych zmianach organizacyjnych, mających skutkować m.in. likwidacją niektórych biur obsługi klienta na terenie województwa lubelskiego (część biur już zamknięto) w tym Biura Obsługi Klienta w Hrubieszowie, Zarząd Powiatu  zwrócił się do PGE Obrót S.A. o zmianę stanowiska i pozostawienie biura na naszym terenie. Trzeba bowiem pamiętać, że odbiorcy energii elektrycznej z terenu powiatu, to także ludzie starsi, mieszkający w małych miejscowościach zdecydowanie preferujący bezpośrednią obsługę przy okienku, dla których utrudnione byłoby korzystanie z nowoczesnych internetowych platform Biura Obsługi Klienta e-BOK wprowadzanych przez PGE S.A.
 
Dlatego z ogromnym zadowoleniem Starostwo powiatowe przyjęło informację od Dyrektora PGE Obrót S.A. Pana Piotra Boratyna o tym, że biuro w Hrubieszowie jednak zostaje.

Pliki do pobrania

 

Info: Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie