8 grudnia 2023

Bojkot towarów amerykańskich!

„W monarchii pieniądz jest rzeczą świętą; w d***kracji jest jedyną rzeczą świętą”. Janusz Korwin-Mikke proponuje, by – jeśli Biały Dom nie zaprzestanie forsowania ACTA – internauci rozpoczęli bojkot produktów made in USA.

Reklamy

Kongres USA pod naciskiem internautów, odmówił zajęcia się SOPA i PIPA. Tym niemniej administracja naciska na to, by ACTA była wprowadzona w całym świecie!!

Nie można dopuścić, by w USA internauci (i nie tylko!) cieszyli się swobodą – a w koloniach, jak Amerykanie traktują resztę świata, wolność ograniczono.

Reklamy

 

W monarchii pieniądz jest rzeczą świętą; w d***kracji jest jedyną rzeczą świętą„. Proponuję, by – jeśli Biały Dom nie zaprzestanie forsowania ACTA – internauci rozpoczęli bojkot produktów made in USA.

 

Taka ogólnoświatowa akcja będzie znacznie skuteczniejsza, niż uliczne protesty połączone z podskakiwaniem – które Amerykanów obchodzą jak zeszłoroczny śnieg. Natomiast straty z bojkotu swoich towarów odczują dotkliwie. To znaczy: Amerykanie na tym per saldo niewiele stracą – ale Biały Dom znajdzie się pod silnym naciskiem eksporterów, którzy stracą bardzo dużo. 

 

Ta metoda w Ameryce działa świetnie. Zastosujmy ją na skale globalną.

 

KNP tworzy Międzynarodowy Komitet Walki z ACTA poprzez bojkot amerykańskich towarów. Dziś jeszcze zostanie zamieszczony i rozesłany ten tekst w języku angielskim i innych; Proszę na razie tego nie tłumaczyć i nie rozpowszechniać, bo forma angielskojęzyczna będzie odrobinę inna. 

 

Parafowanie ACTE nie oznacza naszej porażki. Musi ją jeszcze przegłosować Parlament, podpisać Pan Prezydent – a nieoczekiwanym sojusznikiem może stać się Parlament Europejski.

 

Tak więc: a luta continua!

 

Źródło: Blog Janusza Korwina-Mikke