Brak pomysłu na dochodowy biznes? Zastanów się nad franczyzą

Nie wiesz, jaki sklep otworzyć w małym mieście? Oferty sieci franczyzowych mogą znacznie pomóc w podjęciu decyzji. To szansa na otrzymanie wsparcia partnera od samego początku przy stosunkowo niewielkim wkładzie. Co zrobić, aby rozpocząć działanie dobrej franczyzy w małym mieście?

Reklamy

Największa sieć sklepów convenience jako franczyza w małym mieście

Jaki sklep otworzyć w małym mieście? Na to pytanie nie można odpowiedzieć jednoznacznie, jednak szczególnie polecanym rozwiązaniem jest wybranie współpracy z siecią Żabka. Franczyza może okazać się dochodowym źródłem dla osób, które chcą rozwijać własny biznes przy ogromnym wsparciu popularnej w Polsce sieci placówek typu convenience store.

 

Franczyzobiorcy mogą liczyć na rozwój także w aspekcie finansowym. W okresie od kwietnia do czerwca 2022 r. ponad 77% z nich osiągnęło przychód miesięczny większy równy lub większy niż 22 tysięcy złotych. Po liczbach widać, że franczyza w małym mieście może być korzystnym biznesem.

Reklamy

Jaki sklep otworzyć w małym mieście? Zastanów się, czego chcą klienci

W Polsce otwartych działa już ponad 9 tysięcy placówek Żabki, a ich liczba nadal rośnie. Dlaczego sieć się nieustannie rozwija? To sklepy o bardzo uniwersalnej ofercie, które sprawdzą się zarówno w mniejszych miejscowościach, jak i w największych miastach, a także w każdej lokalizacji pomiędzy. Wynika to między innymi z atrakcyjnej oferty towarów i usług proponowanych klientom. Jaki sklep otworzyć w małym mieście? Warto połączyć możliwość załatwienia wielu spraw w jednym miejscu – franczyza w małym mieście w ramach sieci Żabka pozwoli nadać i odebrać paczkę, kupić ciepły posiłek, wypić świeżo parzoną kawę czy nawet opłacić rachunki.

Dlaczego Żabka? Franczyza to dochodowy biznes i możliwość rozwoju

Co sprawia, że warto zainwestować we własny sklep Żabka? Franczyza to nie tylko możliwość osiągnięcia wysokiego przychodu, lecz także niewielki wkład własny. Potrzebna na start kwota to zaledwie około 5 tysięcy złotych – cała reszta jest pokrywana przez firmę. Franczyzobiorca dostaje wyposażony i zatowarowany sklep w dobrej lokalizacji, a ponadto może liczyć również na darmowe dostawy towarów, wsparcie serwisowe czy IT/marketingowe.

Dobra franczyza w małym mieście. Jak zostać franczyzobiorcą?

Co zrobić, aby zostać franczyzobiorcą sklepu Żabka? Dobra franczyza w małym mieście może przynieść stały rozwój. Proces uruchomienia placówki franczyzowej nie jest szczególnie skomplikowany: wszystkie niezbędne informacje można znaleźć na stronie internetowej sieci. Warto zwrócić uwagę, że liczy się przedsiębiorcza postawa, zaangażowanie, pracowitość i ambicja, by móc prowadzić własny biznes!


tekst i fot. mat. partnera