Burmistrz Hrubieszowa nagrodził uczniów Staszica

Burmistrz Miasta Hrubieszowa przyznał uczniom szkół miejskich stypendia za szczególne osiągnięcia w dziedzinie kultury, nauki i sportu. Wśród nagrodzonych znalazło się aż siedmiu uczniów Gimnazjum i Liceum im. ks. Stanisława Staszica.

Reklamy

Burmistrz Miasta Hrubieszowa przyznał uczniom szkół miejskich stypendia za szczególne osiągnięcia w dziedzinie kultury, nauki i sportu.

Wśród nagrodzonych znalazło się aż siedmiu uczniów Gimnazjum i Liceum im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie. Są to:

Aleksandra Szeląg, Kajetan Pańko, Hubert Wróblewski, Dorota Kwiatkowska, Magdalena Dubicka, Aleksandra Bachusz, Anna Fietko.

Miło nam, że jak co roku w coraz większym gronie możemy uczestniczyć w tym święcie wiedzy, sztuki i kultury fizycznej. Cieszymy się, ze nasi uczniowie dostrzegani są nie tylko w swojej szkole, ale także w szerszym środowisku na terenie miasta. Są to finaliści i laureaci konkursów i olimpiad przedmiotowych szczebli wojewódzkich i ogólnopolskich. Na tę zaszczytną nagrodę Burmistrza zasłużyli swoją sumiennością i wysiłkiem.

Wręczenie stypendiów nastąpi 27.06.2012 r. o godz. 11.00 w kawiarni Hrubieszowskiego Domu Kultury. Oprócz uczniów zaproszeni zostali także Dyrektor szkoły, rodzice i opiekunowie nagrodzonych.

Serdecznie gratulujemy sukcesu.