20 lipca 2024

Burmistrz Hrubieszowa nagrodzona [ZDJĘCIA]

Podczas warszawskiej uroczystej gali Rankingu Samorządów Rzeczpospolitej – burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska otrzymała nagrodę specjalną „Solidarni z Ukrainą”.

Reklamy

Podczas wczorajszej uroczystej gali w kinie „Kultura” w Warszawie ogłoszono wyniki Rankingu Samorządów Rzeczpospolitej.

Burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska otrzymała nagrodę specjalną „Solidarni z Ukrainą”. Statuetka trafiła także do Konrada Fijołka – prezydenta Rzeszowa oraz Wojciecha Bakuna – prezydenta Przemyśla.

Reklamy

Ranking Samorządów „Rzeczpospolitej” jest uznawany za jeden z najbardziej prestiżowych i wiarygodnych w Polsce. Od 19 lat redakcja „Rzeczpospolitej” ocenia dokonania lokalnych władz w Polsce, pozwala wyłonić i pokazać te samorządy, które najlepiej dbają o zrównoważony rozwój.

Zasady rankingu ustala niezależna kapituła, której przewodniczy były premier RP prof. Jerzy Buzek . W jej skład wchodzą także przedstawiciele organizacji samorządowych, organizacji pozarządowych oraz przedstawiciele redakcji „Rzeczpospolitej”.

Reklamy

– W żadnym momencie nie byłam sama… byłam z Wami, mieszkańcy Hrubieszowa i ta nagroda jest dla nas wszystkich – informuje Marta Majewska na swoim profilu FB.

Zobacz też:

Hrubieszów: Zbyt mała frekwencja w referendum. Rada Powiatu nie została odwołana

Dzielnicowy z Hrubieszowa drugi w Polsce! [ZDJĘCIA]

Zerknij na Instagram →źródło i fot. Marta Majewska – Burmistrz Miasta Hrubieszowa / FB