18 czerwca 2024

Charytatywnie dla Milenki Miech. Uzbierano ponad 9 tys. Podziękowania [ZDJĘCIA]

W niedzielę w Dołhobyczowie odbył się charytatywny kiermasz dla Milenki Miech, która choruje na aplazję szpiku kostnego.

Reklamy

Do akcji przyłączyło się Stowarzyszenie Aktywni w Przewodowie, bez którego nie byłoby możliwości przeprowadzenia zbiórki oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Przewodowie.

Dołhobyczów i okolice zaczęły działać. Wójt gminy Dołhobyczów Grzegorz Drewnik bez problemu udzielił pozwolenia na rozstawienie gminnych namiotów. Ksiądz Krzysztof Soliło z chęcią wyraził zgodę, aby przeprowadzić zbiórkę obok kościoła, za co serdecznie dziękuję.

Reklamy

­

Niestety, ze względu na trudne warunki pogodowe, przenieśliśmy kiermasz do Centrum Kulturalno-Konferencyjnego. Tutaj ukłon dla pani dyrektor Haliny Góra.

Reklamy

Szczególne podziękowania dla osób, które były bezpośrednio zaangażowane w niedzielne wydarzenie, podarowały swoje rękodzieło, ciasta, przetwory – to nasi darczyńcy. Podziękowania dla osób, które pomogły to wszystko przewieźć, pokroić ciasta, popakować, przygotować salę.

Oczywiście podziękowania dla WSZYSTKICH, którzy przyszli i wsparli zbiórkę. Stowarzyszenie Aktywni w Przewodowie rozstawiło puszki, aby jeszcze dorzucić „cegiełkę” dla Milenki.

Uzbieraliśmy – 9110,10 zł.

Piękna suma! Pamiętajmy – dobro wraca. Milenko, wracaj jak najszybciej do zdrowia.

Dziękuję Wszystkim.

­

Irmina Pedo

Stowarzyszenie Aktywni w Przewodowie

KGW Przewodów


­

info i fot. IP / Stowarzyszenie Aktywni w Przewodowie / KGW Przewodów


Zobacz też:

Wigilia w hrubieszowskim Caritas [ZDJĘCIA]

Wigilia w hrubieszowskim Caritas [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →